نویسنده: علی گودرزی
// چهار شنبه, ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

رونمایی از کنترلر دوال‌سنس ویژه بازی God of War Ragnarok

در جریان رویداد State of Play و با پخش یک تیزر، به‌طور رسمی از کنترلرهای دوال‌سنس ویژه بازی God of War Ragnarok رونمایی شد.

در جریان آخرین اخبار بازی، شب گذشته و طی برپایی رویداد State of Play برند پلی استیشن، به‌طور رسمی از دوال‌سنس (دسته PS5) ویژه‌ بازی God of War Rangarok رونمایی شد.

این معرفی درواقع پیش از به‌نمایش در آمدن تریلر جدید و بسیار حماسی اثر نام‌برده اتفاق افتاد. درحال حاضر اطلاعات چندانی از این کنترلر در دسترس نیست؛ مثل قیمت و میزان محدودیت در تولید این مدل. البته که برخی از دنبال‌کنندگان صنعت بازی با استناد‌ به قیمت ۷۴.۹۹ دلاری دوال‌سنس‌های ویژه (طرح‌دار)، احتمال می‌دهند که کنترلر مورد بحث ما نیز با چنین قیمتی به‌فروش برسد. احتمالا با نزدیک شدن به موعد انتشار بازی گاد آو وار رگناروک در تاریخ ۹ نوامبر (۱۸ آبان) اطلاعاتی بیشتری از این کنترلر در دسترس قرار خواهد گرفت. گفتنی است که کنترلر نام‌برده نیز در روز انتشار بازی خدای جنگ رگناروک عرضه خواهد شد.

در ادامه توجه شما را به‌تیزر معرفی دوال‌سنس ویژه بازی GoW: Ragnarok جلب می‌کنیم. این اثر در تاریخ ۱۸ آبان راهی پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 خواهد شد.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع ComicBook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده