// دوشنبه, ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

تبلیغ جدید بازی God of War Ragnarok با همکاری ریک و مورتی

تبلیغ جدیدی برای بازی God of War Ragnarok منتشر شده است که در آن شاهد حضور ریک و مورتی هستیم که به جهان‌های نُه‌گانه می‌روند.

در شب پخش اول اپیزود از فصل ششم انیمیشن Rick and Morty، تبلیغ جدیدی از بازی موردانتظار God of War Ragnarok منتشر شد. این تبلیغ با کچل کردن ریک و پاشیدن رنگ قرمز به‌صورت شروع می‌شود تا دانشمند دیوانه خود را شبیه به کریتوس، شخصیت اصلی مجموعه God of War کند.او و مورتی به جهان بازی گاد آو وار رگناروک می‌روند.

لینک دانلود ویدئو از آپارات

پس از آن به سرعت ریک صندوقچه‌ای باز می‌کند و در آن تبر Leviathan کریتوس و «ارتقاهای معرفی‌نشده دیگری» پیدا می‌کند. اما وقتی مورتی مورد حمله کلاغ‌ها قرار می‌گیرد، ریک به او کمک نمی‌کند. چون نمی‌خواهد این تبر به خون آلوده شود! ریک همچنین قایقی پیدا می‌کند و به مورتی می‌گوید که باید او پارو بزند. زیرا ریک وظیفه‌ی خطیری دارد و باید مطمئن شود این تبر ارزشمند خیس نمی‌شود!

همان‌طور که گفته شد، فصل ششم انیمیشن Rick and Morty بالاخره شروع به پخش کرده است. بازی God of War Ragnarok قرار است ۱۸ آبان (۹ نوامبر) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شود تا گیمرها را با ماجراجویی جدید کریتوس و آترئوس، فرزندش همراه کند.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده