نویسنده: علی گودرزی
// جمعه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۲

احتمال نیاز به یک اکانت PSN برای تجربه آثار پلی استیشن در کامپیوتر

باتوجه به‌مطلبی جدید در بلاگ رسمی برند پلی استیشن، احتمال می‌رود که بازیکنان برای تجربه‌ی اثار پلی استیشن روی کامپیوتر، به‌داشتن یک اکانت PSN نیاز خواهند داشت.

به‌تازگی و در جریان‌ آخرین اخبار بازی، با استناد به‌مطلبی که در قسمت ویژه‌ی بازی‌های منتشر شده برای PC از بلاگ پلی استیشن دیده شده است، احتمال می‌رود که در زمانی نامشخص، کاربران برای تجربه‌ی آثار برند پلی استیشن روی کامپیوتر به‌داشتن یک حساب در شبکه‌ی آنلاین پلی استیشن (PSN) نیاز خواهند داشت. در بخش پرسش‌‌های متداول، برخی سؤال‌ها مثل چگونگی کارکرد سیستم تروفی، پاسخ واضحی دریافت کردند.

از طرفی جمله‌بندی برخی از پرسش‌ها مثل سؤال پیرامون نیاز به‌داشتن اکانت PSN برای تجربه‌ی بازی‌ها روی PC، با پاسخ‌های مبهم‌ خود کاربران را به‌گمانه‌زنی وادار کرده‌اند. پیرامون لزوم داشتن یک اکانت PSN برای تجربه‌ی بازی‌هایی مثل اسپایدرمن روی کامپیوتر، بلاگ پلی استیشن چنین جمله‌ای را مطرح می‌کند:

«نه؛ درحال حاضر برای لذت بردن از آثار استودیوهای پلی استیشن روی پلتفرم کامپیوتر، به‌داشتن یک حساب PSN نیازی نیست.»

استفاده از «درحال حاضر» در جمله‌ی بالا، باعث شده تا بازیکنان و رسانه‌ها احتمال دهند که شاید در آینده‌ای نزدیک، ورود به حساب کاربری PSN یکی از شرط‌های لازم برای تجربه‌ی آثار برند پلی استیشن روی کامپیوتر باشد. فعلا باید صبر کنیم و ببینیم که چنین موضوعی رنگ واقعیت به‌خود خواهد گرفت یا نه.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده