نویسنده: فراز پاشایی
// سه شنبه, ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

شایعه: بازی Alone in the Dark جدید در دست ساخت است

طبق شایعات منتشر شده، قسمت جدیدی از مجموعه بازی ترسناک Alone in the Dark در دست ساخت است.

سری بازی‌های Alone in the Dark جایگاه ویژه‌ای در دنیای بازی دارد. این مجموعه به‌عنوان الهام بخش بازی‌های سبک بقا ترسناک یاد می‌شود. حالا در جریان جدیدترین اخبار بازی، شایعه ساخت نسخه جدیدی از سری بازی‌های Alone in the Dark منتشر شده است. ساعاتی قبل حساب کاربری The Snitch که در ماه‌های گذشته به یک منبع بسیار مورد‌اعتماد در بازی‌های ویدیویی تبدیل شده‌، با انتشار جمله‌ای به این شایعات دامن زده است.

طرفداران خیلی سریع متوجه شدند که این جمله درواقع نقل قولی است که ارتباط مستقیمی با مجموعه Alone in the Dark دارد. کاربر مورد بحث در توییتر خود گفت: «ترس از تاریکی چیزی است که بیشتر ما را زنده نگه می‌دارد»

این دیالوگ به‌‌صورت مستقیم از فیلم Alone in the Dark که در سال ۲۰۰۵ اکران شد، نقل قول شده است. طرفداران این مجموعه انتشار این جمله از جانب این اینسایدر معروف را به‌معنی از راه رسیدن اخبار جدیدی در مورد این سری بازی دانسته و در حال حاضر حدس و گمان‌های زیادی پیرامون این امر شکل گرفته است. با‌این‌حال هنوز همه چیز در حد شایعه بود و ما نمی‌دانیم که با چه محصولی مواجه خواهیم شد. ممکن است یک ریمیک از این مجموعه در راه باشد. شاید سازندگان در فکر عرضه یک نسخه جدید از این اثر هستند.

تصویر بازی Alone in the Dark

همان‌طور که احتمالا شما از آن مطلع هستید، شرکت THQ Nordic چند سال گذشته حقوق این مجموعه ترسناک را خریداری کرده است. از طرفی این شرکت در تاریخ ۱۲ اوت (۲۱ مرداد) قصد برگزاری یک شوکیس را دارد و احتمال دارد تا بازی Alone in the Dark جدید در این برنامه معرفی شود.

نظر شما عزیزان چیست؟ آیا نسخه‌های قبلی این مجموعه را تجربه کرده‌اید؟ دیدگاه‌های خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.


منبع pushsquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده