// سه شنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

جزئیات محتویات آینده Dead Cells مشخص شد

استودیو Motion Twin، جزئیات بیشتری از محتویات بازی Dead Cells در سال جاری میلادی و همچنین سال ۲۰۲۳ را در دسترس قرار داده است.

Dead Cells را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های سبک روگ‌لایک دانست که بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی کاربرها و منتقدان کسب کرده است. همچنین استودیو موشن توئین (Motion Twin)، سازنده بازی دد سلز تابه‌امروز محتویات مختلفی را عرضه کرده تا کاربران بتوانند تجربه‌ای تازه و دلچسب داشته باشند.

این درحالی است که تیم سازنده به‌تازگی جزئیات محتویات آینده بازی را در دسترس قرار داد. در جریان آپدیت 30 بازی Dead Cells، شاهد به تعادل رسیدن آیتم‌های بازی و بازطراحی سلاح‌های لجندری بودیم. همچنین سلاح Panchaku هم به بازی اضافه شد. دراین‌میان بد نیست به حالت Boss Rush بازی Dead Cells هم اشاره‌ای داشته باشم که تیم سازنده هم‌اکنون مشغول توسعه آن است.

متاسفانه تاریخ انتشار دقیق حالت Boss Rush بازی مشخص نشده است، اما کاربران در فصل پاییز می‌توانند منتظر آن باشند. همچنین در فصل زمستان هم محتویات مخصوصی برای کاربران درنظر گرفته شده، اما جزئیات آن مشخص نشده است. استودیو موشن توئین برای سال ۲۰۲۳ هم برنامه‌های ویژه‌ای برای کاربران دارد و اعلام کرده‌اند که ۲۰۲۳ هیجان‌انگیزترین سال برای کاربران Dead Cells خواهد بود.

Panchaku را می‌توان یکی از جذاب‌ترین سلاح‌های بازی Dead Cells دانست و کاربران به‌واسطه‌ی آن می‌توانند آسیب‌های بحرانی و قابل توجهی را اعمال کرده و با یک کومبو تمام‌کننده جالب، دشمنان را از بین ببرند. البته که تیم سازنده اعلام کرده به تعادل رساندن آیتم‌ها هنوز تمام نشده است و امیدوار هستند تا به‌واسطه‌ی یک جامعه کاربری گسترده‌تر، قادر به آزمایش و به تعادل رساندن آیتم‌ها باشند.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده