نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۱

اعلام تاریخ برگزاری شوکیس آناپورنا اینتراکتیو

شرکت آناپورنا اینتراکتیو اعلام کرد که طرفدارها چه زمانی می‌توانند منتظر برگزاری رویداد Annapurna Interactive Showcase در سال ۲۰۲۲ باشند.

در چند سال گذشته به‌طور آهسته و پیوسته از شهرت نمایشگاه E3 کاسته شده است و با لغو کامل این رویداد در سال جاری، اکثر ناشران تصمیم به میزبانی رویداد مختص به خود برای معرفی آثار آتی گرفتند. مانند سال گذشته شرکت آناپورنا اینتراکتیو بار دیگر در تاریخ ۲۸ جولای (۶ مرداد) رویداد Annapurna Interactive Showcase دیگری را برگزار خواهد کرد. این شرکت تیزر تریلری را نیز برای اعلام زمان دقیق پیگیری این شوکیس پخش کرده است.

دانلود از آپارات

شوکیس آناپورنا اینتراکتیو رأس ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه‌ی پنج‌شنبه ۶ مرداد به‌وقت ایران برگزار می‌شود. طرفدارها می‌توانند در آن زمان از تمام بازی‌های در دست تولید این ناشر آثار مستقل برای آینده مطلع شوند. در رویداد سال گذشته آثاری نظیر بازی Solar Ash، بازی Outer Wilds و بازی Echoes of the Eye به نمایش گذاشته شد.

شایعاتی از احیای سری بازی‌های Silent Hill با یک مجموعه‌ی اپیزودی مشابه Until Dawn توسط شرکت Annapurna به گوش می‌رسد که درحال‌حاضر مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد. این احتمال وجود دارد که جزئیات بیشتری از این مجموعه‌ی احتمالی در شوکیس آتی آناپورنا اینتراکتیو در اختیار طرفدارها قرار بگیرد. در جریان این رویداد احتمالا شاهد معرفی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Pathless درکنار سایر اطلاعیه‌ها خواهیم بود. بازیکن‌ها در شوکیس آتی می‌توانند منتظر انتشار خبرهای زیادی از بازی‌های مستقل آینده این ناشر باشند.

 


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده