نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

احتمال توسعه بازی چندنفره Crash Bandicoot

به ادعای جز کوردن احتمالا یک بازی مولتی‌پلیر از مجموعه‌ی کراش باندیکوت در استودیو Toys for Bob مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد و به‌زودی معرفی خواهد شد.

چند سالی از عرضه‌ی آخرین نسخه‌ی کرش بندیکوت تحت عنوان Crash Bandicoot 4: It’s About Time می‌گذرد و بسیاری از طرفدارها مشتاقانه در انتظار احیای این مجموعه‌ی هستند. ظاهرا بازیکن‌ها نباید برای تجربه‌ی نسخه‌ی بعدی این سری محبوب زمان زیادی را منتظر بمانند؛ هرچند شاید بازی جدید، آن اثری نباشد که انتظارش را دارند.

جز کوردن در پادکست اخیر ویندوز سنترال کم‌وبیش فاش کرد که استودیو Toys for Bob، سازنده‌ی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time مشغول کار روی نسخه‌ی جدیدی از سری کرش بندیکوت است. جالب اینکه ظاهرا این محصول یک بازی چند نفره است و طرفدارها احتمالا با یک بازی براولر ۴ نفره طرف خواهند بود.

از مدت‌ها پیش شایعاتی مبنی‌بر توسعه‌ی یک بازی براولر چهارنفره از مجموعه‌ی Crash Bandicoot به گوش می‌رسد که ظاهرا با نام Wumpa League شناخته می‌شود؛ بنابراین این اولین‌بار نیست که درباره‌ی این پروژه می‌شنویم. جز کوردن می‌گوید که احتمالا به‌زودی از این بازی رونمایی به‌عمل می‌آید. رویدادهای بسیار زیادی در هفته‌های آینده برگزار می‌شوند و باید دید که آیا با اطلاعیه‌ی جدیدی از نسخه‌ی بعدی کراش همراه خواهند بود یا خیر.

از استودیو Toys for Bob به‌عنوان یکی از استودیوهای پشتیبان مجموعه‌ی Call of Duty یاد می‌شود، اما ظاهرا این توسعه‌دهنده روی پروژه‌ی دیگری نیز کار می‌کند و صرفا به کار پشتیبانی مشغول نیست.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده