// چهار شنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

رونمایی مایکروسافت از دسته صورتی ایکس باکس

به‌تازگی شرکت مایکروسافت کنترلر بی‌سیم جدید خود را با رنگ صورتی معرفی کرد و برای خرید در دسترس مخاطب‌ها قرار داد.

معمولا سونی و مایکروسافت برای جذب کاربرها به لوازم جانبی کنسول‌های خود یا حتی متقاعد کردن برخی از افراد به خرید کنسول‌شان، به‌سراغ عرضه‌ی آن‌ها با رنگ‌های مختلف می‌روند. تابه‌امروز هم سونی و هم مایکروسافت دسته کنسول خود را با رنگ‌بندی و طرح‌های مختلف معرفی و روانه بازار کرده‌اند.

حال مایکروسافت به‌تازگی کنترلر بی‌سیم جدید خود را معرفی و برای خرید در دسترس قرار داده است. صورتی عمیق (Deep Pink)، نام رنگ کنترلر جدید ایکس باکس است که با قیمت ۶۴.۹۹ دلار به‌فروش می‌رسد. جلوی این کنترلر به‌صورت کامل صورتی است و حتی دکمه‌های کنترلر هم با رنگ صورتی طراحی شده است. این در حالی است که پشت کنترلر سفید است. نکته جالب کنترلر صورتی پررنگ مایکروسافت، قیمت بیشتر آن نسبت‌به سایر کنترلرهایی است که با یک رنگ ثابت عرضه شده‌اند.

دسته صورتی رنگ ایکس باکس از نمای جلو

برای مثال، کنترلرهای سفید، مشکی، قرمز و آبی ایکس باکس که چند ماه پیش روانه بازار شده‌اند، تنها ۶۰ دلار قیمت دارند. دراین‌میان اشاره کنم که کنترلر معرفی‌شده، با ساختار دسته‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس طراحی شده است و کاربران می‌توانند از آن روی کنسول‌ نسل نهمی و هشتمی مایکروسافت یا حتی کامپیوتر استفاده کنند.

نظر شما کاربران زومجی در رابطه با این کنترلر چیست؟


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده