// چهار شنبه, ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

برنامه سازندگان برای ادامه پشتیبانی از بازی Sifu با محتوای جدید

به تازگی فهرست محتویات آینده بازی Sifu منتشر شد و کاربرها می‌توانند منتظر اضافه شدن درجه‌های سختی متفاوت باشند.

Sifu را می‌توان یکی از بازی‌های جذاب، سرگرم‌کننده و چالش‌برانگیز دانست که توانست بازخوردهای خوبی را از سوی منتقدها و بازیکنان کسب کند. این در حالی است که عده‌ای از کاربران خواهان اضافه شدن درجه سختی‌های مختلف در راستای ساده‌تر شدن بازی بودند تا تعداد بیشتری از گیمرها قادر به تجربه بازی باشند.

حال استودیو SloClap، سازنده بازی Sifu در توییتر تصویری از محتویات آینده این بازی را منتشر کرده است. در فصل بهار، کاربران می‌توانند منتظر اضافه شدن درجه سختی‌های جدیدی درکنار انتخاب لباس و تمرین‌های پیشرفته به بازی باشند. این در حالی است که طی فصل تابستان ویژگی شخصی‌سازی گیم‌پلی و کسب امتیاز پیشرفته به بازی اضافه خواهد شد. در فصل پاییز شاهد Reply Editor خواهیم بود و زمستان هم حالت جدیدی به نام Arenas به بازی اضافه می‌شود. 

محتویات سال ۲۰۲۲ بازی Sifu

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ بازی Sifu توانست از زومجی نمره ۹ را دریافت کند. زومجی در توضیحات بررسی بازی Sifu نوشته است:

سیفو یک بازی مستقل و ۴۰ دلاری بسیار ارزشمند است؛ ساخته‌ای که از سخت‌ترین بازی‌های سالیان اخیر به‌شمار می‌رود و با گیم‌پلی لذیذ و به‌شدت مجازاتگر خود، همانقدر که تعداد زیادی از بازیکنان را شاکی و از خود متنفر می‌کند، همانقدر هم برای اشخاصی که بر تمامی چالش‌های آن غلبه می‌کنند، به‌یک اثر لذت‌بخش و به‌یاد ماندنی تبدیل می‌شود.

اگر شما هم از عاشقان فیلم‌های رزمی هستید که همیشه آرزوی ساخت یک بازی با حال‌وهوای فیلم‌های بروس لی و جکی چان را در ذهن خود می‌پروراندید، بدانید که سیفو همان بازی رویاهایتان است. این را هم باید در نظر داشته باشید که اگر از بازی‌های پرچالش و مجازاتگر خوشتان نمی‌آید، بازی سیفو در عوض کردن نظرتان احتمالا ناتوان خواهد بود.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده