نویسنده: حسن اکرامی
// یکشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

اضافه شدن ماشین های جدید در به‌روزرسانی آینده Gran Turismo 7

به‌تازگی کازونوری یامائوچی، سازنده‌ی بازی Gran Turismo 7 در حساب توییتر خود به سه خودروی جدید و به‌روزرسانی که در آینده منتشر می‌شود، اشاره کرد.

کارگردان و تولید کننده‌ی بازی Gran Turismo 7 در حساب توییتر خود تصویری مبهم از سه خودرو را به نمایش گذاشت و اعلام کرد که به‌روزرسانی جدید این بازی هفته‌ی آینده در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. طبق اعلام استودیوی پولیفونی دیجیتال، سرورهای بازی Gran Turismo 7 از فردا ۵ اردیبهشت (۲۵ آوریل) تحت تعمیر و بررسی قرار خواهند گرفت. به‌نظر می‌رسد این اقدامات به منظور آماده‌سازی بازی برای به‌روزرسانی جدید باشد.

چندی پیش یامائوچی به‌عنوان عذرخواهی عمومی از بازیکنان ناراضی اعلام کرد که در آینده اتومبیل‌ها، پیست‌ها و محتویات جدیدی در قالب به‌روزرسانی برای بازی Gran Turismo 7 منتشر خواهند شد. همچنین استودیوی پولیفونی برای جبران اعتراضات اخیر، یک میلیون ارز داخل بازی را که معادل ۱۵ دلار ارزش دارد به حساب بازیکنان واریز کرد.

همچنین کارگردان بازی Gran Turismo 7 به بازیکنان اطمینان داد که تیم توسعه در حال کار روی به‌روزرسانی‌های بزرگی است تا در طولانی مدت از بازی به‌عنوان یک محصول لایو سرویس پشتیبانی کند. از تغییراتی که قرار است در بازی Gran Turismo 7 رخ دهد می‌توان به افزایش ارزش پاداش کامل کردن چالش‌ها با محدودیت زمانی، افزودن چالش‌های زمانی آنلاین و امکان فروش اتومبیل توسط بازیکنان برای کسب ارز رایج درون بازی اشاره کرد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی این خبر را با زومجی در میان بگذارید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده