// جمعه, ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

قرارگیری احتمالی چهار بازی Syphon Filter در پلی استیشن پلاس پریمیوم

چهار بازی از مجموعه‌ی قدیمی Syphon Filter به‌تازگی در کره جنوبی برای PS4 و PS5 رده‌بندی سنی شدند. این رخداد احتمالا به قرارگیری آن‌ها در سرویس PS Plus Premium اشاره دارد.

استودیو Bend سونی سال‌ها قبل از آن که سازنده‌ی دیز گان باشد، با مجموعه بازی Syphon Filter شناخته شد؛ یک شوتر سوم‌شخص متمرکز روی مخفی‌کاری که قسمت‌های مختلف آن روی کنسول PS1، کنسول PS2 و کنسول PSP به‌دست گیمرها رسیدند. حالا براساس جدیدترین اخبار بازی شاید به‌زودی با پلی استیشن پلاس پریمیوم بتوانیم چهار بازی Syphon Filter را روی کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 تجربه کنیم.

بازی Syphon Filter، بازی Syphon Filter 2، بازی Syphon Filter: Dark Mirror و بازی Syphon Filter: Logan's Shadow به‌تازگی در کشور کره جنوبی، برای عرضه روی کنسول PS4 و کنسول PS5 مورد رده‌بندی سنی قرار گرفتند. این در حالی است که شرکت سونی چند هفته‌ی بعد، پلی استیشن پلاس جدید را فعال خواهد کرد؛ سرویسی که بالاترین سطح اشتراک آن با نام PlayStation Plus Premium شناخته می‌شود و علاوه‌بر امکانات دیگر، به گیمر فرصت دانلود، نصب و تجربه‌ی تعدادی قابل‌توجه از بازی‌های قدیمی روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 را می‌دهد.

بازی Syphon Filter: Dark Mirror استودیو Bend پلی استیشن سونی

Syphon Filter در سال ۱۹۹۹ عرضه شد و در سال ۲۰۰۰ نوبت به انتشار Syphon Filter 2 رسید. استودیو بند در سال ۲۰۰۶ بازی Syphon Filter: Dark Mirror را تقدیم بازیکن‌ها کرد و در سال ۲۰۰۷ توانست Syphon Filter: Logan’s Shadow، آخرین بازی عرضه‌شده از این مجموعه تا امروز را به‌دست طرفدارها برساند. Syphon Filter: Logan's Shadow در اصل انحصاری کنسول PSP بود و نمره‌ی ۹.۵ از ۱۰ رسانه IGN را به‌دست آورد.

انتظار می‌رود که طی هفته‌های آتی شاهد انتشار فهرست کامل و رسمی بازی‌های حاضر در پلی استیشن پلاس پریمیوم از سوی بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی باشیم. سرویس اشتراکی PS Plus در سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم ارائه خواهد شد.


منبع Gematsu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده