// پنجشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

بایوور: بازی Mass Effect جدید در اوایل پروسه ساخت قرار دارد

استودیو بازی‌سازی بایوور شرکت EA تایید کرد که مس افکت جدید اکنون در اوایل دوران ساخت خود قرار دارد.

بازی Mass Effect جدید که مطابق گزارش‌ها با آنریل انجین 5 ساخته می‌شود، فعلا در حال طی کردن مراحل ابتدایی ساخت است. استودیو BioWare مدتی قبل گفت که از پیشرفت آثار در حال تولید خود رضایت دارد و سخت روی آن‌ها کار می‌کند. این وسط از آن‌جایی که در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد رونمایی رسمی از مس افکت جدید بودیم، بسیاری از طرفدارها می‌خواستند متوجه شوند که چه‌قدر تا عرضه‌ی آن فاصله داریم.

مقاله‌ی جدید منتشرشده در سایت رسمی استودیو BioWare عملا روی این نکته تاکید کرد که بازی در اوایل پروسه‌ی تولید قرار گرفته است. پس طبیعتا انتظار می‌رود که سال‌ها بعد شاهد انتشار آن باشیم. بالاخره نباید از یاد برد که بایوور بازی Dragon Age جدید را هم در دست ساخت دارد و هنوز مخاطب‌ها انتظار پخش تریلر گیم‌پلی آن را می‌کشند.

براساس برخی از تازه‌ترین اخبار بازی به نظر می‌رسد که دراگون ایج جدید در سال ۲۰۲۳ و فقط برای پلتفرم‌های نسل ۹ عرضه خواهد شد؛ اثری که مطابق صحبت‌های مدیر استودیو BioWare شرکت الکترونیک آرتز، تمرکز کامل روی ارائه‌ی تجربه‌ی تک‌نفره‌ی عالی به بازیکن خواهد داشت و گیمر را به سمت و سوی تصمیم‌گیری‌های معنادار خواهد برد.


منبع Push Square
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده