// پنجشنبه, ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

اپیک گیمز شرکت موزیک Bandcamp راخریداری کرد

اپیک گیمز شرکت پلتفرم پخش موسیقی مستقل Bandcamp را به مبلغی نامشخص خریداری کرده است.

اپیک گیمز در چند سال اخیر از نظر گستره و مقیاس به‌شدت رشد کرده است و به همین دلیل، اخیراً سرمایه‌گذاری‌ها و خریدهای بسیار مهمی نیز انجام داده است. این شرکت به‌تازگی شرکت Bandcamp را نیز خریداری کرده است. Bandcamp یک پلتفرم موسیقی مستقل است که به‌دلیل قرار دادن هنرمندان خود در خط مقدم مدل درآمدی خود شناخته شده است و به‌طور متوسط ​​۸۲٪ از فروش هر پلتفرم را به آن‌ها اختصاص داده است.

این اعلامیه ازطریق یک پست وبلاگ در وب سایت رسمی Bandcamp منتشر شد. در این وبلاگ گفته شد که این شرکت‌ها مانند گذشته فعالیت خواهند کرد اما سرمایه‌گذاری اپیک که میزان آن نامشخص است، به توسعه برنامه‌های موبایل Bandcamp، پرس وینیل و خدمات استریم زنده اختصاص داده خواهد شد. Bandcamp تا به الان بیش از ۱ میلیارد دلار به هنرمندان و Labelهای خود پرداخت کرده است.

ایثن دایموند، مدیرعامل Bandcamp، در این‌باره گفت:« ما دیدگاه مشترکی برای ساختن راحت‌ترین و مناسب‌ترین اکوسیستم برای هنرمندان در جهان داریم و با هم ‌می‌توانیم فرصت‌های بیشتری را برای هنرمندان ایجاد کنیم تا به‌طور عادلانه برای کار خود پول دریافت کنند.»

سال گذشته، اپیک گیمز همچنین با مبلغی نامشخص Harmonix، سازنده راک بند را با هدف ارتقای تجربه موسیقی Fortnite خریداری کرد.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده