// چهار شنبه, ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۹

احتمال ساخت بازی Twisted Metal جدید توسط کارگردان MotorStorm

مت ساترن، کارگردان چند بازی MotorStorm در استودیو بازی‌سازی Firesprite سونی استخدام شد تا احتمالا روی بازی Twisted Metal جدید کار کند.

اندی رابینسون از رسانه VGC به‌تازگی گزارش داده بود که دیگر استودیو Lucid Games (سازنده‌ی بازی Destruction AllStars) وظیفه‌ی تولید بازی Twisted Metal را بر عهده ندارد. چون این کار به یکی از استودیوهای فرست-پارتی پلی استیشن در اروپا سپرده شده است. حالا نه‌تنها می‌دانیم که تیم جدید در حقیقت Firesprite است، بلکه مت ساترن به این استودیو سازنده‌ی بازی توئیستد متال پیوست؛ شخصی که کارگردان چند بازی MotorStorm بود و حتی ایده‌ی اصلی بازی DriveClub از سوی او مطرح شد.

ساترن که هم روی چند بازی ریسینگ موفق کار کرده است و هم بارها به همکاری با پلی استیشن پرداخت، حالا در شهر لیورپول کشور انگلیس مشغول کار در Firesprite شده است؛ همان استودیو بزرگ سازنده‌ی بازی Horizon Call of the Mountain که چند ماه قبل توسط سونی خریداری شد. شاید جالب باشد که بدانید ساختمان‌های استودیو Lucid Games و استودیو Firesprite حدودا پانزده دقیقه از یکدیگر فاصله دارند و گویا با انتقال پروژه‌ی ریبوت Twisted Metal به فایراسپرایت، چند عضو سابق لوسید گیمز هم به این استودیو فرست-پارتی پلی استیشن می‌پیوندند.

ساخت بازی Twisted Metal جدید پلی استیشن در استودیو Firesprite سونی توسط کارگردان چند بازی ریسینگ MotorStorm

هرمن هالست، رئیس استودیوهای جهانی پلی استیشن پس از خریداری فایراسپرایت توسط سونی گفت: «پس از چند سال همکاری نزدیک برای ساخت چند بازی، بسیار خوشحالم که ورود Firesprite به خانواده‌ی استودیوهای پلی استیشن را خوش‌آمد می‌گویم. فایراسپرایت یک استودیو خلاق و جاه‌طلب است که عملکردی استثنایی در آفرینش تجربه‌های باورنکردنی دارد؛ تجربه‌هایی که واقعا قدرت سخت‌افزار ما را نشان می‌دهند. توانایی تکنیکی و خلاقانه‌ی این تیم نقش جدی در گسترش فهرست درخشان بازی‌های انحصاری ما خواهد داشت و فکر می‌کنم شما با دیدن [آثار فایراسپرایت] هیجان‌زده خواهید شد».

سونی اکنون مشغول ساخت سریال Twisted Metal با نقش‌آفرینی آنتونی مکی است. به همین خاطر ظاهرا در سال ۲۰۲۳ شاهد پخش سریال توئیستد متال و عرضه‌ی بازی Twisted Metal جدید خواهیم بود. رت ریس و پل ورنیک، نویسندگان فیلم Deadpool و فیلم Zombieland به‌عنوان دو تهیه‌کننده اجرایی سریال Twisted Metal معرفی شده‌اند و مایکل جاناتان اسمیت، نویسنده سریال Cobra Kai به نوشتن فیلم‌نامه‌ی آن می‌پردازد.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده