// دوشنبه, ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۱

عرضه رایگان بازی Loop Hero در اپیک گیمز استور

شما تا ساعت ۱۹:۳۰ فردا به وقت ایران فرصت دارید که بازی Loop Hero را به‌صورت دائمی و رایگان به اکانت اپیک گیمز استور خود اضافه کنید.

بازی Shenmue 3، بازی Neon Abyss، بازی Remnant: From the Ashes و بازی The Vanishing of Ethan Carter طی روزهای گذشته هرکدام به مدت ۲۴ ساعت در اپیک گیمز استور رایگان شدند. حالا این اتفاق برای بازی تحسین‌شده‌ی Loop Hero رخ داده است که شرکت دیوالور دیجیتال را به‌عنوان ناشر خود می‌شناسد. بازیکن‌ها تا ساعت ۱۹:۳۰ فردا به وقت ایران می‌توانند با رفتن به صفحه‌ی رسمی بازی Loop Hero در اپیک گیمز استور، بدون پرداخت هزینه و برای همیشه صاحب نسخه‌ی کامپیوترهای شخصی آن در این فروشگاه دیجیتالی شرکت Epic Games شوند.

اپیک گیمز استور طی ۱۰ روز آتی هم به عرضه‌ی رایگان ۲۴ساعته‌ی بازی‌ها ادامه می‌دهد. زیرا از همان ابتدا اعلام شد که در مجموع به مناسبت تعطیلات کریسمس، ۱۵ بازی رایگان در اپیک گیمز استور تقدیم کاربرها می‌شوند. البته که علاوه‌بر بازی‌های کاملا رایگان، تعداد زیادی از بازی‌ها و DLCها هم به شکل قابل توجهی در این فروشگاه دیجیتالی تخفیف خورده‌اند.

لوپ هیرو یک بازی تک‌نفره‌ی مستقل از استودیو Four Quarters است که اگر آن را در اپیک گیمز استور دریافت کنید، هم روی مک و هم روی ویندوز می‌تواند سراغ تجربه‌ی اثر بروید. بازی Loop Hero توانست به میانگین نمرات ۸۴ از ۱۰۰ منتقدها در اپن کریتیک برسد. جالب این‌جا است که ۹۲ درصد بررسی‌های ثبت‌شده در Open Critic، تجربه‌ی بازی Loop Hero را به گیمرها پیشنهاد کرده‌اند.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده