نویسنده: آرمین انکشافی
// شنبه, ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱

اضافه شدن یک پرونده جدید به بازی Sherlock Holmes Chapter One

بسته‌ی الحاقی Beyond a Joke به‌تازگی برای Sherlock Holmes Chapter One منتشر شده است و شرلوک هلمز را وارد یک پرونده‌ی جدید با داستانی جالب می‌کند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیوی Frogwares به‌تازگی یک پرونده‌ی جدید را در قالب بسته‌ی الحاقی Beyond a Joke به بازی Sherlock Holmes Chapter One اضافه کرده است. این DLC در حال حاضر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی در دسترس قرار گرفته است و اولین مأموریت از سه مأموریت داستانی بزرگی است که پس از عرضه‌ی بازی اصلی برای آن منتشر می‌شوند.

شرلوک هلمز در Beyond a Joke باید سارقی را پیدا کند و به‌دست قانون بسپارد که به افراد ثروتمند جزیره‎‌ی Cordona دستبرد می‌زند. جالب اینکه فراگ‌ورز اشاره می‌کند که دزد این داستان «با ذوقی وقیحانه» دست به سرقت می‌زند و این کار را با «تمسخری آشکار» نسبت به قربانیانش انجام می‌دهد. این بسته‌ی الحاقی البته به‌صورت رایگان در اختیار دارندگان Sherlock Holmes Chapter One قرار نمی‌گیرد و بازیکنان برای تجربه‌ی آن باید ۴.۹۹ دلار بپردازند.

بسته الحاقی Beyond a Joke بازی Sherlock Holmes Chapter One

مدت‌زمان گیم‌پلی این DLC کمی بیش از یک ساعت خواهد بود. همچنین کسانی که Beyond a Joke را خریده‌اند، برای آغاز این پرونده باید پس از تکمیل دومین مأموریت اصلی بازی اصلی به‌نام Gilded Cage، در قسمت Grand Saray نقشه به استراق‌سمع بپردازند. علاوه‌براین، Beyond a Joke شامل دو دست لباس جدید برای شرلوک هلمز می‌شود که Newcomer Outfit و Widow’s Outfit نام دارند.

Frogwares می‌افزاید که دو DLC داستانی بعدی به نام‌های Mycroft’s Pride و M for Mystery، در اوایل سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شوند. گفتنی است که پیش‌تر نیز بسته‌ی الحاقی Saints and Sinners برای بازی شرلوک هلمز چپتر وان عرضه شده بود. همچنین اگر تمایل دارید تمام این DLCها را تجربه کنید و یک‌جا برای‌شان پول دهید، می‌توانید سیزن پس ۲۴.۹۹ دلاری بازی را خریداری کنید.

درضمن استودیوی Frogwares به طرفداران قول داده‌ است که بسته‌های الحاقی رایگان بیشتری را در آینده‌ی نزدیک ارائه خواهد کرد. همچنین اخیرا اعلام شد که تاریخ انتشار نسخه‌ی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان Sherlock Holmes Chapter One برای بار دوم عقب افتاده است. چون سازندگان می‌گویند می‌خواهند مطمئن شوند که «این نسخه‌ها با کیفیت مطلوب و عملکرد بهینه روی کنسول‌های نسل هشتمی اجرا می‌شوند.» آن‌ها اشاره می‌کنند که نسخه‌های نسل قبلی Sherlock Holmes Chapter One احتمالا در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۲۲ عرضه خواهند شد.

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی بسته‌ی الحاقی جدید Sherlock Holmes Chapter One چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع EuroGamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده