// جمعه, ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۳

عرضه رایگان بازی Neon Abyss در اپیک گیمز استور

اپیک گیمز استور دیروز سراغ عرضه‌ی رایگان بازی Shenmue 3 رفت و حالا بازی Neon Abyss در این فروشگاه دیجیتالی رایگان شده است.

بازیکن‌ها تا ساعت ۱۹:۳۰ فردا (شنبه) به وقت ایران فرصت دارند که بازی Neon Abyss را به‌صورت رایگان و برای همیشه به اکانت اپیک گیمز استور خود اضافه کنند. فردا ساعت ۱۹:۳۰ همزمان با به پایان رسیدن دوران رایگان بودن بازی Neon Abyss در اپیک گیمز استور نوبت به رایگان شدن بازی بعدی می‌رسد. دیروز هم شاهد رایگان شدن بازی Shenmue 3 بودیم که تا ساعت ۱۹:۳۰ امروز می‌توانستید آن را به اکانت خود اضافه کنید.

شرکت Epic Games به هدف افزایش کاربرهای فروشگاه دیجیتالی خود و جلب توجه گیمرهای پلتفرم PC از فرصت‌های متفاوت برای ارائه‌ی کاملا رایگان بازی‌ها یا اعمال تخفیف‌های بسیار قابل‌توجه روی آن‌ها بهره می‌برد. مثلا به مناسبت تعطیلات کریسمس امسال نه‌تنها در مجموع ۱۵ بازی رایگان را به کاربرهای خود می‌دهد، بلکه روی بیشتر از ۱۳۰۰ بازی، نسخه‌ی ویژه‌ی دیجیتالی و DLC حاضر در اپیک گیمز استور بین ۱۰ تا ۹۵ درصد تخفیف اعمال کرده است.

تازه علاوه‌بر همه‌ی تخفیف‌ها شما تا ۶ ژانویه (۱۷ دی) برای خرید هر محصول با قیمت ۱۴.۹۹ دلار به بالا، موقع پرداخت با تخفیف ۱۰ دلاری مواجه می‌شوید. بازی Neon Abyss یک شوتر پلتفرمر است که در سال ۲۰۲۰ توسط شرکت Veewo Games و شرکت Team17 Digital Ltd برای کنسول‌ها و کامپیوترهای شخصی عرضه شد. میانگین امتیازات منتقدها به بازی Neon Abyss در اپن کریتیک، ۷۶ از ۱۰۰ است.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده