// دوشنبه, ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

بازی Star Wars Eclipse احتمال چند سال تا انتشار فاصله دارد

تام هندرسون می‌گوید بازی Star Wars Eclipse استودیو کوانتیک دریم احتمالا ۳ یا ۴ سال دیگر عرضه می‌شود.

سرانجام پس از ماه‌ها انتشار شایعات و اخبار بازی غیررسمی از جدیدترین پروژه‌ی استودیو Quantic Dream، از Star Wars Eclipse با انتشار یک تریلر در مراسم گیم اورادز 2021 رونمایی شد. البته واضح است که این تریلر سینمایی جزئیات خاصی را درباره‌ی بازی Star Wars Eclipse فاش نکرد و احتمالا فقط به قصد معرفی رسمی و نشان دادن حال‌و‌هوای کلی آن به نمایش درآمد. حالا به‌نظر می‌رسد که به این زودی‌ها شاهد پخش تریلر گیم‌پلی جدیدترین بازی کوانتیک دریم نخواهیم بود. چون ظاهرا تا انتشار فاصله‌ی زیادی دارد.

تام هندرسون، اینسایدر صنعت ویدیوگیم یکی از افرادی بود که بیشترین اطلاعات را از Star Wars Eclipse پیش از رونمایی رسمی از آن فاش کرد. او اخیرا توییتی منتشر کرد و جزئیات بیشتری را از مراحل ساخت بازی جنگ ستارگان کوانتیک دریم به اشتراک گذاشته است. هندرسون می‌گوید استودیوی اصلی کوانتیک دریم مستقر در پاریس وظیفه‌ی نوشتن داستان Star Wars Eclipse را برعهده دارد و اینکه خود دیوید کیج، موسس استودیو نیز از جنبه‌های مختلف نقش قابل توجهی در تولید بازی ایفا می‌کند.

مبارزه دو نفر با لایت‌سایبر روی پل در بازی Star Wars Eclipse

استودیوی کوانتیک دریم پاریس در چند سال گذشته درگیر اتهاماتی جنجالی بوده است؛ اتهاماتی که طبق گزارش‌ها به‌دلیل داشتن فضای کاری سمی و مسائلی حاشیه‌ای علیه این استودیو و مدیران ارشد آن از جمله شخص دیوید کیج مطرح شده‌اند. هندرسون در همین راستا اشاره می‌کند که کوانتیک دریم برای استخدام بازی‌سازان جدیدی که روی Star Wars Eclipse کار کنند، به مشکل برخورده است. این استودیوی فرانسوی در حال حاضر به‌دنبال جذب بیش از ۶۰ نفر در شعبه‌ی پاریس و ۹ نفر در شعبه‌ی مونترال است.

وب‌سایت کوتاکو چند ماه پیش با انتشار گزارشی غیررسمی مدعی شد که بازی استار وارز کوانتیک دریم به‌صورت جهان باز ساخته خواهد شد. البته این مورد هنوز توسط استودیو به‌صورت رسمی تایید نشده است. براساس گفته‌های هندرسون، جهان باز بودن Star Wars Eclipse نیز به یک مشکل بزرگ دیگر برای کوانتیک دریم تبدیل شده است. چون ظاهرا موتور بازی‌سازی آن‌ها مناسب ساخت آثار جهان باز نیست. درنهایت هندرسون عنوان می‌کند که Star Wars Eclipse حداقل ۳ تا ۴ سال با انتشار فاصله دارد.

اگر مشکلاتی که این اینسایدر به آن‌ها اشاره کرد درست باشند، شاید باید خود را برای یک روند توسعه‌ی پرفرازونشیب آماده کنیم و انتظار نداشته باشیم که Star Wars Eclipse زودتر از چهار سال دیگر به‌دست‌مان برسد. شما کاربران زومجی در پایان می‌توانید نظرات خود را در این‌باره با ما به اشتراک بگذارید.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده