نویسنده: مهدی اسدی
// دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۶

رونمایی از راک در فورتنایت و آغاز چپتر سوم بازی

The Foundation با بازی راک در رویداد پایانی چپتر دوم فورتنایت حاضر شد تا جزیره‌ی دنیای بازی را از نابودی به‌دست نیروهای Cube نجات دهد.

چپتر دوم Fortnite در انتهای فصل هشتم آن به پایان رسید و حالا گیمرها مشغول تجربه‌ی چپتر سوم فورتنایت هستند. در رویداد پایانی چپتر ۲ فورتنایت که The End نام داشت، جزیره‌ی دنیای بازی تا سرحد نابودی دچار تغییر و تحول شد. نیروهای قدرتمند ملکه مکعب (The Cube) به تمام بازیکنان بازی مسلط شدند؛ تا اینکه جزیره به‌دست اعضای The Seven و The Foundation که مشخص شد همان دواین جانسون (راک) است، نجات پیدا کرد.

رویداد The End چپتر دوم فورتنایت، شروع تقریبا آرامی داشت. بازیکنان مشغول انجام کارهای همیشگی و خوش‌گذرانی در جزیره‌ی دنیای بازی بودند و همزمان یک شمارش معکوس بزرگ را می‌دیدند. در عرض ۹ دقیقه همه‌چیز زیر و رو شد. هیولاهای مکعب (Cube Monsters) با تجهیزات و سلاح‌های افسانه‌ای خود وارد جهان بازی شدند و بازیکنان را نابود کردند. همه‌ی گیمرها به‌راحتی در مقابل اولین موج حملات شکست خوردند. با به پایان رسیدن شمارش معکوس، جهنم میان‌بعدی پدیدار شد.

ملکه مکعب درحالی که بالاتر از نوک یک هرم بزرگ معلق قرار داشت، پرتوی نوری به سمت آسمان فرستاد و یک حفره‌ی بزرگ در آن ایجاد کرد. ظاهرا او نیروهای بیگانه‌ای را که آخرین بار در فصل هفتم دیده شدند، به خدمت گرفت و گروهی از بشقاب‌پرنده‌هایی را که مانند هیولاهای غول‌پیکر از چند ساختار مکعبی بیرون می‌آمدند، در دنیای بازی فرود آورد.

شخصیت راک در بازی Fortnite

درحالی‌که شرایط درحال بدتر و بدتر شدن بود، ازطریق یک کات سین به زیر زمین رفتیم و Dr. Slone را درحال ورود به یک پایگاه مخفی IO مشاهده کردیم. او و محافظانش Jones را برای دستیابی به اهداف پلید خود دستگیر کردند و اینطور به نظر می‌رسید که قصد داشتند اطلاعات مهم را از ذهن او بیرون بکشند. اما قبل از اینکه Slone به هدف خود برسد، جونز توسط The Foundation نجات پیدا می‌کند. اینجا است که بعد از برداشتن کلاه‌خود، معلوم می‌شود که او درواقع همان راک است.

بلاهای دیوانه‌واری بر سر هسته‌ی مرکزی جزیره‌ی دنیای بازی نازل می‌شوند و دیگر اعضای The Seven به ما یعنی لوپرها کمک می‌کنند تا به ملاقات جونز و The Foundation برویم. بازیکن‌ها دیدند که ملکه مکعب در حال ضربه زدن به محیط تحت فشار اطراف آن‌ها است و درنهایت آب همه را در خود شناور کرد. در این وضعیت شاهد واژگونی جزیره بودیم تا اینکه چند لحظه‌ی بعد، ملکه مکعب که انگار به ساختار هرمی خود اتصال داشت، توسط توده‌ی متحرکی از تکه‌های زمین نابود شد. درحالی‌که دنیای فورتنایت به معنای واقعی وارونه شده بود، کمی آن طرف‌تر جزیره دیگری را مشاهده کردیم که چپتر سوم بازی در آن جریان دارد.

رویداد پایانی چپتر دوم بازی Fortnite

فورتنایت پس از تمام شدن چپتر دوم، برای مدتی غیرفعال بود. در نتیجه تا زمانی‌که سرورها هنوز مجددا در دسترس قرار نگرفته بودند، بازیکنان نمی‌توانستند قدم به چپتر سوم بگذارند. گیمرها برای آغاز چپتر ۳ فورتنایت باید در شبکه‌های اجتماعی، تصویر پروفایل خود را برعکس می‌کردند و آن را با هشتگ FortniteFlipped# به اشتراک می‌گذاشتند.

رویداد پایانی چپتر دوم علاوه‌بر همه‌ی اتفاقات هیجان انگیزی که داشت، اطلاعات بیشتری از گروه مرموز The Seven را در اختیار بازیکنان قرار داد. همچنین در این رویداد نگاه کوتاهی به رابطه دکتر Slone و جونز داشتیم. البته تقریبا همه می‌دانستند که این دو رابطه خوبی با هم ندارند؛ ولی نه به این شدت. در پایان باید گفت که رویداد پایانی چپتر دوم بازی فورتنایت پر از اتفاقات اکشن و هیجان‌انگیز بود که با رونمایی از راک و چند رخداد دیگر، باعث شد تا اکثر شرکت‌کنندگان تجربه‌ی لذت‌بخشی از حضور در آن داشته باشند.

نظر شما چیست؟ از شرکت در رویداد The End چپتر ۲ بازی Fortnite لذت بردید؟ اگر مشغول تجربه‌ی چپتر ۳ فورتنایت شده‌اید، دیدگاه‌های خود راجع به آن را با زومجی و سایر کاربرها در میان بگذارید.


منبع ign
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده