// چهار شنبه, ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

مجموع تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 به بیشتر از سه میلیون نفر رسید

براساس اطلاعات قرارگرفته در خود Forza Horizon 5، این بازی تا حالا توسط بیشتر از سه میلیون نفر تجربه شده است.

به‌روزرسانی ساعت ۱۱:۳۰: فیل اسپنسر در توئیتر اعلام کرد که Forza Horizon 5 تا حالا توسط بیشتر از ۴.۵ میلیون گیمر تجربه شده است.

از پنج روز قبل کاربرانی که نسخه‌ی ۹۹.۹۹ دلاری بازی Forza Horizon 5 را خریداری کرده بودند، مشغول تجربه‌ی ساخته‌ی جدید استودیو Playground Games شدند. به همین خاطر قبل از عرضه‌ی عمومی بازی ریسینگ مورد بحث، در مجموع نزدیک به یک میلیون نفر آن را تجربه کردند. حالا می‌دانیم که در روز عرضه‌ی عمومی Forza Horizon 5 و با قرار گرفتن آن روی سرویس ایکس باکس گیم پس، مجموع تعداد بازیکن‌ها به بیشتر از سه میلیون نفر رسیده است.

باتوجه‌به لیدربرد تالار مشاهیر Forza Horizon 5 که در آن می‌توانید تمامی کاربران بازی را مشاهده کنید (حتی اگر فقط یک بار وارد بازی و حساب کاربری خود شوید، در این لیدربرد قرار می‌گیرید)، مشخص شده که بیشتر از سه میلیون نفر بازی فورتزا هورایزن 5 را تجربه کرده‌اند. قطعا به مرور زمان شاهد افزایش تعداد کاربران خواهیم بود. تمامی مشترک‌های Game Pass روی ایکس باکس وان، ایکس باکس کلود گیمینگ، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی می‌توانند بدون خریداری جداگانه‌ی بازی Forza Horizon 5، سراغ تجربه‌ی آن بروند.

در ادامه تصویر مربوط‌به مجموع تعداد بازیکنان بازی تا روز عرضه را در زومجی مشاهده خواهید کرد. شما می‌توانید نظرات خود راجع به موفقیت استودیو Playground Games را هم با ما در میان بگذارید.

تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 5


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده