// سه شنبه, ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۲

احتمال عرضه Tetris: The Grand Master برای کنسول ها

ظاهرا سازنده‌ی بازی Tetris 99 می‌خواهد سری بازی Tetris: The Grand Master را که تا به امروز فقط در ژاپن عرضه شده است، آماده‌ی انتشار جهانی روی کنسول‌های مختلف کند.

قسمت‌های مختلف سری بازی Tetris: The Grand Master با تمرکز کامل روی گیمرهای حرفه‌ای ساخته شدند و فقط در ژاپن در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفتند. حالا به‌نظر می‌رسد که این مجموعه توسط شرکت Arika یک عرضه‌ی جهانی مجدد روی چند کنسول را تجربه خواهد کرد. حتی ممکن است بعد از عرضه‌ی این پورت، پس از سال‌ها صبر کردن طرفدارهای ژاپنی بالاخره شاهد ساخت بازی Tetris: The Grand Master 4 باشیم.

براساس گفته‌ی یکی از مقام‌های ارشد شرکت Arika، این تیم آماده‌ی اعلام رسمی خبر عرضه‌ی بازی Tetris: The Grand Master برای کنسول‌های خانگی در نقاط مختلف دنیا است. اما باید مطابق برنامه‌های شرکت صاحب حق مجموعه جلو برود. همچنین اعضای Arika فقط در صورتی اجازه‌ی ساخت دنباله برای مجموعه را پیدا می‌کنند که عرضه‌ی نسخه‌ی خانگی Tetris: The Grand Master موفقیت‌آمیز باشد.

افرادی که از به چالش کشیدن خود با تتریس لذت می‌برند، شاید سختی بسیار زیاد مجموعه بازی Tetris: The Grand Master را دوست داشته باشند. این سری به‌خصوص از بازی‌های تتریس در سال ۱۹۹۸ متولد شد و بعد از سال ۲۰۰۵ به خواب طولانی فرو رفت. پلتفرم‌های اصلی آن هم همیشه دستگاه‌های آرکید بودند. در حقیقت Tetris: The Grand Master Ace تنها محصول تاریخ مجموعه تا به امروز است که برای کنسول خانگی عرضه شد. این بازی فقط در ژاپن و برای ایکس باکس 360 به بازار رفت. محصول نام‌برده طی ۱۰ هفته فقط توانست ۴۰۰۰ نسخه فروش داشته باشد.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده