// سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

نمایش عملکرد لباس‌های پرواز در ویدیو جدید بازی Saints Row Reboot

ویدیو جدید و کوتاه از گیم‌پلی Saints Row Reboot، عملکرد لباس‌های پرنده حین حرکت در نقشه‌ی بازی را نمایش می‌دهند.

ریبوت مجموعه بازی Saints Row که چند ماه دیگر در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت، حکم بازگشت این سری محبوب بعد از یک غیبت نسبت طولانی را دارد. سری Saints Row با ریمستر موفق بازی Saints Row The Third به‌خوبی مجددا نام خود را در سطح اول دنیای گیم مطرح کرد و در ماه فوریه سال ۲۰۲۲ با Saints Row Reboot شاهد یک نسخه‌ی کاملا جدید از این مجموعه خواهیم بود.

طبق گفته‌های تیم Volition که مشغول توسعه‌ی تازه‌ترین قسمت از این سری است، بازی جدید شاید به‌اندازه‌ی نسخه‌های اخیر مجموعه‌ی مورد بحث، انفجاری و دیوانه‌وار نباشد اما همچنان این اجازه را به‌بازیکنان می‌دهد تا به‌اندازه‌ی کافی، جنون را به‌‌خیابان‌های Santo Ileso بیاورند! به‌همین منظور و درجریان آخرین اخبار بازی، رسانه‌ی گیم‌اینفورمر (Game Informer) یک ویدیو کوتاه از گیم‌پلی نسخه‌ی ریبوت سینتز رو را منتشر کرده که در آن، نحوه‌ی انتقال در نقشه با استفاده از لباس‌های پرواز (WIngsuit) را می‌بینیم.

استفاده از وینگ‌سوت‌ها طی سال‌های اخیر به‌یکی از موارد جذاب و سرگرم‌کننده در بازی‌های جهان‌باز/اکشن تبدیل شده است؛ آیتمی که پس از بازی‌هایی همچون Just Cause و Far Cry حالا در جهان بازی Saints Row جدید هم قرار دارد. بازی Saints Row Reboot در تاریخ ۲۲ فوریه سال ۲۰۲۲ (۳ اسفند) راهی ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پی سی، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 خواهد شد. در ادامه توجه شما را به‌این ویدیو جذاب از گیم‌پلی بازی جلب می‌کنیم.

دانلود از آپارات


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده