// دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۱

اضافه شدن بخش بازی های جدید به فروشگاه پلی استیشن

سونی بالاخره بخش بسیار مورد انتظار New Games را به فروشگاه پلی استیشن استور اضافه کرد.

در جدیدترین اخبار بازی، سونی بالاخره بخش بازی‌های جدید را به صفحه اصلی فروشگاه پلی استیشن اضافه کرده است. برای اولین‌بار شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida) در توییتر خود این خبر را اعلام کرد که بخش New Games در زیر بخش Latest در سمت چپ و بالای فروشگاه پلی استیشن استور قرار گرفته است و بازی‌های منتشر شده جدید در هر هفته را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید عکس‌های مربوط‌به توییت او را ببینید.

اضافه شدن بخش بازی‌های جدید به فروشگاه پلی استیشن استور مدت زمان زیادی است که در مرکز توجه بوده است. چندی پیش توسعه‌دهندگان بازی‌های مستقل اعتراضات خود را در این زمینه اعلام کردند و راجع به مشکلات انتشار بازی‌هایی که بعداً به سرعت در میان بازی‌های دیگر فروشگاه پلی استیشن گم می‌شوند، ابراز نارضایتی کردند. این بازی‌ها تنها به‌صورت جست‌وجو مستقیم در بخش جست‌وجو سایت یا در بخش صفحات اختصاصی بازی‌های مستقل یافت می‌شدند.

پیش از این شما می‌توانستید بازی‌ها را به‌صورت دستی ازطریق فیلترهایی در رابط کاربری پیدا کنید اما این کار مشکل و زمان‌بر بود و از نظر رابط کاربری اصلا به‌راحتی داشتن یک بخش کاملا جدا برای بازی‌های جدید منتشر شده نبود. بنابراین اضافه شدن این بخش تجربه‌ی کاربران را چندین برابر آسان‌تر می‌کند.


منبع psu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده