// یکشنبه, ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

ریک گرایمز از Walking Dead به Fortnite آمد

در جدیدترین کراس‌اور بین مجموعه The Walking Dead و بازی Fortnite کاراکتر ریک گرایمز به جمع دریل و میشون می‌پیوندد.

هالووین امسال رویداد Fortnitemares بار دیگر به بازی فورتنایت می‌آید. اپیک گیمز در رویداد امسال Fortnitemares اسکین شخصیت ریک گرایمز از مجموعه The Walking Dead را به فروشگاه بازی فورتنایت اضافه کرده است. ریک گرایمز یک سال بعد از متحدان خود از شهر الکساندرا یعنی دریل و میشون به بازی فورتنایت افزوده شد. حالا ریک گرایمز باید به‌جای والکر‌ها به‌دنبال کشتن لوپر‌ها (شخصیت‌های فورتنایت) باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند اسکین ریک گرایمز را به‌همراه ست کامل کاراکترش از فروشگاه بازی فورتنایت خریداری کنند. باندل کامل ریک گرایمز در بازی شامل گلایدر، کوله‌پشتی و کلنگ می‌شود. هرکدام از تجهیزات ریک گرایمز از مجموعه The Walking Dead الهام گرفته‌اند، مانند کوله‌پشتی پر از اسلحه که ریک در خارج از ترمینال پنهان کرده بود یا ماهواره‌ای که در فصل دهم از آسمان سقوط می‌کند. البته اضافه شدن کاراکتر ریک گرایمز به فورتنایت بعد از خروج اندرو لینکلن از مجموعه The Walking Dead جالب است.

اسکین‌های در صف انتظار برای رویداد Fortnitemares در بازی فورتنایت

شایعات درمورد اسکین ریک گرایمز در تابستان آغاز شد ولی در حدود یک هفته گذشته اپیک گیمز در عکس تبلیغاتی Fortnitemares 2021 به اسکین ریک گرایمز اشاره کرده بود. اسکین ریک گرایمز به‌همراه دستیاران سابقش دریل و میشون برای مدت محدودی در فروشگاه فورتنایت به‌فروش می‌رسد.

اپیک گیمز قصد دارد در ماه اکتبر روزانه یک اسکین برای رویداد Fortnitemares به بازی فورتنایت اضافه کند. اگر می‌خواهد اسکین‌های ترسناک بازی فورتنایت را به مجموعه خود اضافه کنید، این ممکن است تنها فرصت شما باشد. احتمالا کراس‌اور‌های بیشتر در طول این ماه مشاهده خواهیم کرد.

نظرات خود را با ما و کاربران زومجی به‌اشتراک بگذارید.


منبع gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده