// جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

معرفی یک بازی نقش آفرینی جدید توسط سگا در توکیو گیم شو

طبق اطلاعاتی جدید سگا در جریان توکیو گیم شو امسال دست به معرفی یک بازی RPG خواهد زد.

بنابر فهرست جدید قرار گرفته در وب‌سایت رویداد توکیو گیم شو ۲۰۲۱، انتظار می‌رود سگا در این رویداد یک بازی نقش آفرینی جدید معرفی کند. این بازی جدید در تاریخ هشت مهر ماه به وقت ژاپن، در جریان لایواستریم سگا معرفی خواهد شد، به همین ترتیب انتظار می‌رود اخبار آن نهم مهر ماه به‌دست برسند. استودیو اطلس، سازنده بازی‌های Persona‌ و Shin Megami Tensei نیز در لایو استریم سگا در توکیو گیم شو حضور خواهد داشت. تاکنون مشخص نشده است که آیا آن بازی نقش آفرینی جدید اثر تازه‌ی استودیو اطلس خواهد بود یا خیر. استودیو اطلس همچنین قرار است در ماه جاری میلادی یک نمایش مرتبط با مجموعه Persona داشته باشد، نمایشی که به احتمال فراوان در توکیو گیم شو شاهد آن خواهیم بود.

بازتاب لوگو سگا / Sega در چشم

ممکن است در رویداد سگا شاهد نمایش یک بازی از مجموعه Sakura Wars نیز باشیم. Sakura Wars به سالگرد ۲۵ سالگی خود رسیده و ظاهرا چندی پیش لوگوی این مجموعه نیز برای مدتی کوتاه در وب‌سایت رویداد توکیو گیم شو دیده شده است. از دیگر مجموعه‌های سگا می‌توان به سری بازی‌های Yakuza اشاره کرد. پیش از این نسخه‌های جدید سری بازی‌های Yakuza در توکیو گیم شو به نمایش درآمده بودند، حال باید دید در رویداد امسال شاهد نمایشی جدید از مجموعه Yakuza‌ خواهیم بود یا خیر.

رویداد توکیو گیم شو ۲۰۲۱ از هشتم تا یازدهم مهر ماه برگزار می‌شود. در این رویداد شاهد حضور شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، کونامی، کپکام، اسکوئر انیکس، بندای نامکو و یوبیسافت خواهیم بود. بخشی قابل توجه از رویداد مذکور مانند هر رویداد ویدیوگیمی مشابه‌ای به نمایش بازی‌های مختلف اختصاص دارد. شما کاربران زومجی چه انتظاراتی از توکیو گیم شو امسال دارید؟ انتظارات خود را با ما در میان بگذارید.


منبع Pushsquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده