نویسنده: میلاد فاطمی
// چهار شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

نتفلکیس ورود به صنعت ویدیوگیم را تایید کرد ؛ تمرکز اصلی روی موبایل

طبق اطلاعات منتشر شده در گزارش مالی نتفلیکس، این شرکت پیش‌گام در سینما و تلویزیون به‌صورت رسمی با تمرکز روی بازی‌های موبایل، حضور خود در صنعت بازی‌های ویدیویی را تایید کرد.

اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که به‌تازگی اطلاعاتی درخصوص حضور نتفلیکس در حوزه بازی‌های ویدیویی مطرح شده است؛ مسئله‌ای که درصورت وقوع باعث می‌شود این شرکت پیش‌گام در سینما و تلویزیون همچون گوگل، آمازون و اپل به استریم بازی‌های ویدیویی روی آورد.

حال به‌نظر می‌رسد این شایعات قرار است رنگ واقعیت به خود بگیرند؛ چراکه در جدیدترین اخبار بازی، نتفلیکس با انتشار گزارش مالی اخیر خود به‌صورت رسمی ورود خود به استریم بازی‌های ویدیویی را تایید کرد. با استناد به اطلاعات منتشر شده، در ابتدا تمرکز اصلی این شرکت تنها روی بازی ویدیویی برای دو سیستم‌عامل اندروید و ios است. تا این لحظه هنوز مشخص نشده است که آیا در آینده می‌توان شاهد ردپای شرکت نتفلیکس در آثار کنسول‌های بازی و پی سی باشیم یا خیر. 

خوشبختانه مشترکین سرویس‌های فعلی نتفلیکس برای تجربه بازی‌های این شرکت لازم به خرید سرویس جدیدی نخواهند بود و این قابلیت در سرویس‌های استریم فیلم و سریال ادغام خواهد شد.

حال باید منتظر ماند و دید آیا نتفلیکس در سر دارد که با اقتباس از فیلم‌ها و سریال‌های انحصاری خود بازی ویدیویی عرضه کند یا باید منتظر آثار کاملا جدید باشیم؟ لطفا شما هم نظرات و پیش‌بینی‌های خود درخصوص ورود نتفلیکس به عرصه بازی‌های ویدیویی را با ما نیز به اشتراک بگذارید. آیا به نظر شما این شرکت محبوب می‌تواد همچون سینما و تلویزیون در دنیای بازی‌های ویدیویی نیز انقلابی ایجاد کند یا خیر؟


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده