نویسنده: میلاد فاطمی
// شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲

نشان تجاری جدید سونی برای رویداد PlayStation Experience

سونی نشان تجاری جدیدی برای رویداد PlayStation Experience ثبت کرد که احتمالا نشان از برگزاری یک مراسم در آینده‌ای نه‌چندان دور را می‌دهد.

به‌نظر می‌رسد در آینده‌ای نه‌چندان دور باید منتظر برگزاری رویداد PlayStation Experience از طرف سونی باشیم؛ چراکه ساعاتی پیش ژاپنی‌ها یک نشان تجاری جدید برای PSX ثبت کرده‌اند. 

چنانچه زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که به‌تازگی گزارشی مطرح شده مبنی‌بر اینکه در تاریخ ۱۷ تیرماه (هشت ژوئیه) سونی یک رویداد برگزار می‌کند. حال باتوجه به اقدام جدید این شرکت می‌توان امیدوار بود که این رویداد درواقع همان PSX پیش‌رو خواهد بود. اگر با سیسات‌های کاری سونی آشنایی داشته باشید، اطلاع دارید که در این رویداد باید منتظر نمایش‌ بازی‌های متعدد و فراوانی باشیم؛ چراکه PlayStation Experience برخلاف State of Play نقشی مشابه E3 را برای سونی بازی می‌کند.

براساس شایعات و حدس‌وگمان‌های زده شده، حضور و ارایه اطلاعاتی درخصوص The Last of Us Remake، بازی جدید استودیوی ناتی داگ، نسخه جدید سری God of War و اعلام تاریخ عرضه بازی Horizon Forbidden West را احتمالا در این رویداد شاهد خواهیم بود. 

به‌نظر شما در برگزاری رویداد PSX سونی برای رقابت با مایکروسافت باید چه عملکردی را در پیش بگیرد؟ کدام یک از بازی‌های انحصاری پلی استیشن 5 به‌نظر شما احتمالا در این رویداد حضور خواهند داشت؟ لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود در این زمینه را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع gamingroute
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده