نویسنده: میلاد فاطمی
// دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

Immortality ، بازی جدید سازنده Her Story معرفی شد

در جریان رویداد Future Games Show با انتشار تریلری جدیدترین اثر سازنده دو بازی Her Story و Telling Lies با نام Immortality معرفی شد.

یکی از کارگردانان صاحب سبک و مطرح در حوزه صنعت بازی‌های ویدیویی کسی نیست جز سم بارلو. علاقه‌مندان به آثار روایت محور این کارگردان را با آثاری چون Her Story و Telling Lies به خوبی می‌شناسند؛ آثاری که بیش از اینکه بتوان آن‌ها را در دسته‌بندی بازی‌های ویدیویی قرار داد، فیلم‌های سینمایی پیچیده و مرموز را به مخاطب تداعی می‌کنند.

حال در جدیدترین اخبار بازی، ساعاتی پیش در جریان رویداد Future Games Show با انتشار یک تریلر کوتاه از ساخته جدید سم بارلو به‌صورت رسمی رونمایی شد. بازی Immortality به‌نظر می‌رسد قرار است راه و روش دو ساخته قبلی این کارگردان در داستان‌سرایی را دنبال کند. طبق اطلاعات ارایه شده این بازی قرار است برای پلتفرم پی سی در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۲ در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. در ادامه شما را به تماشای این تریلر کوتاه اما جذاب بازی Immortality دعوت می‌کنم تا بیشتر با دستپخت جدید بارلو آشنا شوید.

دانلود ویدیو از آپارات

داستان بازی Immortality حول کاراکتر دختری به‌نام ماریسا مارسل، بازیگری خیالی که پس از هنرنمایی در سه فیلم، به دلایل مختلف هیچ‌کدام پخش نشده‌اند، در جریان است. چنانچه ویدیوی معرفی بازی را تماشا کرده باشید، احتمالا متوجه شده‌اید که رویای همیشگی مارسل بازیگر حرفه‌ای شدن بوده است. 

علاوه‌بر کارگردانی سم بارلو، حضور نویسندگان مطرحی چون آلن اسکات، نویسنده سریال The Queen's Gambit، آملیا گری، نویسنده دو سریال Mr. Robot و Maniac و همچنین باری گیفورد، نویسنده فیلم‌های Wild at Heart و Lost Highway انتظار برای تجربه بازی Immortality را دوچندان کرده است.

حال اگر شما هم از طرفداران این سبک از بازی‌های ویدیویی و آثار سم بارلو هستید، لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود درخصوص Immortality را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده