نویسنده: میلاد فاطمی
// پنجشنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶

بهبود عملکرد کنترلر دوال سنس در آپدیت جدید پلی استیشن 5

سونی یک به‌روزرسانی جدید برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر کرد که هدف و تمرکز آن بهبود و رفع مشکلات کنترلر دوال سنس اعلام شده است.

این‌ روزها تقریبا عرضه آپدیت‌های متعدد توسط سونی برای کنسول پلی استیشن 5 به یک امر عادی و معمول بدل شده است. سونی یک به‌روزرسانی جدیدی برای کاربران کنسول نسل نهمی خود منتشر کرد. این نسخه جدید علاوه‌بر بهبود عملکرد کلی سیستم، توجه ویژه‌ای به رفع مشکلات و باگ‌های کنترلر دوال سنس پلی استیشن 5 کرده است.

براساس اطلاعات رسمی منتشر شده، یکی از اهداف سونی در انتشار این آپدیت، پایداری عملکرد کنترلر دوال سنس اعلام شده است. براساس گزارش ارایه شده توسط کاربری در ردیت، این به‌روزرسانی همچنین باگ نشانگر باتری این کنترلر را نیز رفع کرده است؛ باگی که باعث می‌شد مواقعی که حتی میزان باتری دوال سنس کافی بود، به کاربر مدام هشدار دهد.

درکنار موارد ذکر شده، تغییرات و بهبودهای جزیی دیگری نیز اعمال شده است؛ به‌عنوان مثال بازی‌هایی که در پروفایل PS4 کاربر مخفی بودند، اکنون نیز روی کنسول پلی استیشن 5 نیز وضعیت مشابه‌ای خواهند داشت. انتقال و کپی کردن بازی‌ها از یک هارد اکسترنال به PS5، با دریافت و نصب این به‌روزرسانی پایدارتر از گذشته شده است.

حال نوبت شما است تا درصورتیکه جدیدترین آپدیت کنسول پلی استیشن 5 را دریافت کرده‌اید، نظرات خود درخصوص تغییرات اعمال شده را با ما و دیگران نیز به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده