نویسنده: مهدی اسدی
// سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

صداپیشگان Crash Bandicoot به یک پروژه جدید و سرگرم‌کننده اشاره دارند

اسکات وایت صداپیشه شخصیت کرش با انتشار تصویری از خود به همراه لکس لنگ صداگذار شخصیت دکتر نئو کورتکس به فعالیت این دو روی یک «پروژه جدید و جالب» اشاره کرده است.

ممکن است مجموعه بازی‌های کرش بندیکوت هنوز هم زنده باشد؛ این نگرانی بعد از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت تمام استودیوهای اکتیویژن روی بازی‌های کال آف دیوتی و اخراج شماری از کارمندان استودیوی Toys for Bob، توسعه دهنده بازی‌های کرش بندیکوت در میان طرفداران ایجاد شده بود. چیزی که بعدها توسط اکتیویژن رد شد. اما ممکن است کرش بندیکوت هنوز هم زنده باشد؛ چراکه ظاهراً صداپیشگان این بازی برای پروژه جدیدی آماده می‌شوند. این خبر براساس پست اینستاگرامی اسکات وایت (Scott Whyte) صداپیشه‌ی شخصیت کرش منتشر شده است.

وایت در این پست تصویری از خود را به همراه لکس لنگ (Lex Lang) صداپیشه شخصیت دکتر نئو کورتکس منتشر کرده که درحال برقراری یک تماس تصویری باهمدیگر هستند. وایت در توضیحات این پست، به فعالیت این دو روی «یک پروژه جدید و جذاب» اشاره کرده و در ادامه می‌نویسد «این پروژه، دیگر یک بازی کرش نیست، یا شاید هم باشه!؟»

اکتیویژن چندی پیش اعلام کرده بود که استودیوی Toys for Bob به پشتیبانی از بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time ادامه خواهد داد، اما از آنجایی که این بازی منتشر شده، نمی‌توان به جز انتشار محتوای جدید برنامه‌ی دیگری را برای آن متصور شد. باتوجه به سابقه‌ی این دو صداپیشه‌ی بازی‌های کرش در اشاره به پروژه‌های آینده‌ی خود، باید منتظر ماند و دید که منظور از این «پروژه جدید و فان» چه چیزی خواهد بود.

اخیرا گزارش‌هایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه تقریبا تمام استودیوهای اکتیویژن در حال کار روی بازی‌های Call of Duty هستند و یکی از این استودیوها Toys For Bob، سازنده Spyro Reignited Trilogy و Crash Bandicoot 4: It’s About Time است. در این گزارش‌ها همچنین اشاره شده بود که در تویز فور باب چند بار تعدیل نیرو اتفاق افتاده است. سپس اکتیویژن نسبت به این خبر واکنش نشان داده و اعلام کرد که اطلاعات منتشرشده دراین‌باره نادرست هستند.

نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟ نظرات خود را در صورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده