// جمعه, ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز: یک اثر رازآلود

اپیک گیمز این‌بار به‌جای اعلام نام جدیدترین بازی رایگان خود، تصمیم گرفته آن را «یک بازی رازآلود» معرفی کند.

Epic Games این‌بار روال معمول خود را کنار گذاشته و به‌جای معرفی نام بازی رایگان بعدی خود، تنها اعلام کرده این اثر یک بازی رازآلود خواهد بود. این بازی رازآلود هرچه که باشد، قرار است جایگزین بازی The Lion’s Song اثر استودیوی Mi'pu'mi Games شود که تا تاریخ ۲۰ می (۳۰ اردیبهشت) رایگان باقی می‌ماند. The Lion’s Song در سبک ماجراجویی داستان‌محور است و وقایع آن در اوایل قرن بیستم میلادی جریان دارد. در این بازی با گروهی از هنرمندان و دانشمندان اتریشی همراه می‌شویم و در هر اپیزود آن شاهد کشمکش‌های درونی هریک از این افراد برای رسیدن به خلاقیت هستیم.

اپیک گیمز از زمانی‌که فروشگاه خود را در دسامبر ۲۰۱۸ (آذر-دی ۹۷) راه‌اندازی کرد، تا به امروز هر هفته یک بازی رایگان را در دسترس کاربران قرار داده است. آن‌ها در سال ۲۰۲۰ مجموعا ۱۰۳ بازی رایگان عرضه کردند که ارزش کلی آن‌ها به ۲۴۰۷ دلار می‌رسد. اپیک گیمز همچنین ادعا می‌کند که کاربران فروشگاه اپیک گیمز استور در سال میلادی گذشته بیش از ۷۴۹ میلیون نسخه بازی رایگان دانلود کرده‌اند.

اپیک برای آوردن بازی‌های رایگان به فروشگاهش ده‌ها میلیون دلار خرج می‌کند که البته دربرابر درآمدی که این شرکت از فورتنایت به‌دست می‌آورد، رقم کوچکی محسوب می‌شود. همچنین اخیرا نیز خبر رسید که اپیک گیمز به سونی پیشنهاد داده بود در ازای پرداخت ۲۰۰ میلیون دلار، ۴ تا ۶ بازی فرست پارتی این شرکت روی فروشگاه اپیک گیمز منتشر شود. البته معلوم نیست آیا سونی برسر این پیشنهاد با اپیک برسر میز مذاکره نشسته یا از همان اول آن را رد کرده است.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ نظرات خود را در صورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده