// دوشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

احتمال معرفی بازی جدید سازنده Celeste

استودیو سازنده Celeste در توییت اخیر خود به تاریخ معرفی احتمالی یک بازی جدید اشاره کرده است.

Extremely Ok Games که در گذشته با نام Matt Make Games فعالیت می‌کرد، با ساخت بازی Celeste نشان داد که تبهر خاصی در ساخت بازی‌های پلتفرم چالش‌برانگیز دارد. Celeste جدا از گیم‌پلی هیجان‌انگیز و جذاب خود، داستانی گیرا و عمیق را هم ارائه می‌کرد.

از زمان عرضه بازی در سال ۲۰۱۸ تابه‌امروز، شاهد یک بسته الحاقی رایگان به نام Chapter 9: Farewell بودیم که به‌صورت رایگان به بازی سلست اضافه شد. در این بسته الحاقی ۱۰۰ مرحله جدید به همراه محتویات تازه داستانی به بازی اضافه شد. همچنین در سال ۲۰۱۹ هم تیم سازنده اعلام کرد که برنامه‌ای برای ساخت دنباله بازی Celeste وجود ندارد.

این در حالی است که به‌تازگی استودیو Extremely OK Games در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده فردا معرفی جدیدی انجام می‌شود. متاسفانه اطلاعات بیشتری منتشر نشده و باید منتظر بمانیم و ببینیم که Extremely OK Games چه محتوایی را برای کاربران درنظر گرفته است. شاید برنامه برای عرضه دنباله Celeste تغییر کرده باشد و شاهد معرفی نسخه دوم باشیم.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ Celeste هم‌اکنون روی کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ در دسترس است و کاربران ایکس باکس گیم پس هم می‌توانند به رایگان بازی را تجربه کنند.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده