نویسنده: شعیب شاهدی
// پنجشنبه, ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

پیاده سازی سیستم حریف ‌یابی برای بازی Godfall

سازنده بازی Godfall اعلام کرده‌ که در حال کار کردن روی یک سیستم حریف‌یابی است که باتوجه‌به بازخوردهای جمع‌آوری شده تغییرات جدید روی آن اعمال می‌شود.

استودیوی Counterplay Games در ماه نوامبر (آبان-آذر) سال ۲۰۲۰ بود که بازی Godfall را عرضه کرد. این بازی هک اند اسلش لوت محور در هنگام عرضه نتوانست انتظارات را برآورده کند و عملکرد متوسطی را در بازار از خود به‌جا گذاشت. از دلایل عدم موفقیت Godfall در زمان انتشار می‌توان به مشکلات گیم‌پلی و فنی بازی اشاره کرد تا جایی که حالت Matchmaking برای بازی آنلاین در آن وجود نداشت. اخیرا سازنده بازی در توییتر اعلام کرده است که قصد دارد سیستم حریف‌یابی را به بازی اضافه کند.

اخیرا اکانت رسمی بازی Godfall در توییتر تایید کرده که تیم سازنده در حال کار کردن روی یک سیستم Matchmaking برای این بازی است. طبق این توییت سیستم حریف‌یابی با توجه به بازخوردهای دریافتی دچار تغییرات می‌شود و تحت نظارت قرار دارد. هنوز تاریخ اضافه شدن این حالت به بازی مشخص نیست ولی گفته شده است که در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری از این سیستم در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. همچنین در حال حاضر تیم سازنده روی بسته الحاقی پولی این بازی کار می‌کند.

Godfall اولین بازی‌ای بود که برای کنسول‌های نسل نهمی سونی اعلام شد و این موضوع قبل از رونمایی از خود کنسول‌ها اتفاق افتاد. اکنون این بازی روی پلتفرم‌های پلی استیشن 5 و پی سی در دسترس است. همچنین این بازی در ماه فوریه (بهمن-اسفند) آپدیتی را به‌نام Primal دریافت کرد ولی هنوز معلوم نیست بعد از انتشار بسته الحاقی وضعیت ارائه آپدیت‌ها برای Godfall به چه صورت خواهد بود.

نظر شما درباره‌ی سیستم حریف‌یابی برای بازی Godfall چیست؟ مخاطبان زومجی می‌توانند نظرات خود را در بخش زیر با ما درمیان بگذارند.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده