// چهار شنبه, ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

استفاده Resident Evil Village از یکی از ویژگی‌های منحصر ‌به‌ فرد پلی استیشن 5

Resident Evil Village قرار است از ویژگی Activities کنسول پلی استیشن  5 برای بخش داستانی و دیگر بخش‌های بازی پشتیبانی کند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، موریماسا ساتو از کپکام اخیرا مصاحبه‌ای با نسخه‌ی بریتانیایی مجله‌ی پلی استیشن داشته و در جریان صحبت‌هایش تایید کرده که بازی Resident Evil Village از ویژگی Activities پلی استیشن 5 بهره خواهد گرفت. وقتی از ساتو پرسیده می‌شود که آیا رزیدنت ایول ویلج از ویژگی اکتیویتیز پلی استیشن 5 پشتیبانی می‌کند یا خیر، او پاسخ می‌دهد: «ما برای بخش داستانی و دیگر حالت‌های بازی از اکتیویتیز پشتیبانی می‌کنیم.»

Activities در پلی استیشن 5 همان بخشی است که به بازیکنان برای پیشبرد در بازی‌ها کمک می‌کند و همچنین ازطریق آن می‌توان بین مراحل و مأموریت‌ها جا‌به‌جا شد.

Resident Evil Village در تاریخ ۷ می (۱۷ اردیبهشت) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد. داستان بازی چند سال پس از رویدادهای Resident Evil 7 اتفاق می‌افتد. در ویلج دوباره در نقش ایتن وینترز، پروتاگونیست نسخه‌ی هفتم قرار می‌گیریم که همراه‌با همسرش میا به اروپا نقل مکان کرده است.

کپکام همچنین در سال ۲۰۲۱ قصد دارد به‌مناسبت ۲۵ سالگی مجموعه‌ی رزیدنت ایول رویدادهایی برگزار کند. آن‌ها همچنین قرار است قبل از انتشار رزیدنت ایول ویلج، دموی قابل بازی دیگری برای آن منتشر کنند که این‌بار مبارزات بازی را به نمایش می‌گذارد و شامل محتوایی از نسخه‌ی نهایی بازی است.

نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


منبع psu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده