نویسنده: مهدی اسدی
// سه شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

انتشار تریلر و آپدیت محتوای جدید بازی The Falconeer

بازی زیبای The Falconeer یک آپدیت محتوای رایگان به نام Atun’s Folly را دریافت کرد. در ادامه تریلر معرفی این بسته را مشاهده خواهید کرد.

بازی‌های زیادی در ماه نوامبر ۲۰۲۰ به همراه کنسول‌های نسل جدید روانه بازار شدند که از آثار مستقل و مقیاس کوچک تا بازی‌های بزرگ AAA را شامل می‌شدند، یکی از بازی‌هایی که در این بازه از سوی ایکس باکس منتشر شد، The Falconeer بود. شما در این بازی یک عقاب غول پیکر را در ارتفاعات بسیار زیاد هدایت می‌کنید. این بازی در زمینه دریافت آپدیت و پشتیبانی پس از انتشار نیز عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته و اواخر سال گذشته نیز محتوای رایگان Kraken را دریافت کرد. حالا به نظر می‌رسد که یک آپدیت جدید برای این بازی در راه بوده و اینبار زندگی یک دزد دریایی را در بر می‌گیرد.

آپدیت جدید بازی فالکونیر، Atun’s Folly نام داشته و بازیکنان در جریان آن به مأموریت‌های جدیدی برای حمله به محموله‌های Imperium خواهند پرداخت. محتوای جدید این بازی مانند آپدیت Kraken که بالاتر به آن اشاره شد، به‌صورت رایگان برای تمامی دارندگان این بازی منتشر شده و تمامی پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس را در بر می‌گیرد. در ادامه می‌توانید تریلر انتشار این بسته را ملاحظه کنید.

دانلود از آپارات

The Falconeer هم‌اکنون برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های مایکروسافت قابل دریافت است. این بازی روی کنسول سری ایکس با وضوح تصویر 4K و نرخ تصویر ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. همچنین کنسول سری اس نیز می‌تواند بازی را با رزولوشن 1800p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا کند. این درحالی است که روی حالت پرفورمنس می‌توانیم انتظار وضوح تصویر 1800p با ۱۲۰ فریم بر ثانیه روی سری ایکس و 1080p با ۱۲۰ فریم بر ثانیه روی سری اس را داشته باشیم.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده