// جمعه, ۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۱

پروسه ساخت بازی انحصاری Returnal به پایان رسید

استودیو بازی‌سازی Housemarque در صفحه‌ی رسمی خود نوشت که بازی Returnal گلد شده است؛ اصطلاحی که برای اعلام خبر به اتمام رسیدن مراحل ساخت یک بازی ویدیویی به کار می‌رود.

بازی Returnal در تاریخ ۳۰ آوریل (۱۰ اردیبهشت) توسط SIE (بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی) و تحت برند PS Studios روی پلی استیشن 5 به‌صورت انحصاری عرضه خواهد شد. حالا در فاصله‌ی حدودا پنج هفته‌ای باقی‌مانده تا انتشار بازی Returnal، سازندگان اعلام کردند که اثر مورد بحث گلد شده است. استودیو Housemarque با سابقه‌ی بیشتر از ۲۵ سال بازی‌سازی به خلق بازی Returnal پرداخت و در آن ایده‌های مختلفی را آزمایش کرد. سازندگان به مناسبت پایان یافتن پروسه‌ی ساخت این بازی شوتر ترسناک، از سونی و دیگر همکارهای خود تشکر کردند؛ تا دیگر گیمرها نگران تأخیر خوردن دوباره‌ی تاریخ عرضه‌ی بازی Returnal نباشند.

صفحه‌ی رسمی استودیو Housemarque در توئیتر نوشت: «نمی‌توانیم برای عرضه‌ی بازی صبر کنیم تا همه‌ی بازیکنان قدم به سیاره‌ی Atropos بگذارند». در بازی Returnal بازیکن نقش سلین، یکی از اعضای گروهی به اسم ASTRA را برعهده دارد؛ زنی که سفینه‌ی او در سیاره‌ای عجیب سقوط کرد، هر بار بمیرد دوباره زنده می‌شود، خاطرات بسیار تلخی از گذشته دارد و باید برای بیرون آمدن از این چرخه‌ی عجیب تلاش کند. سازندگان در گذشته گفتند که اگر به داستان‌گویی محیطی، مبارزات چالش‌برانگیز و فضاسازی پر رمز و راز علاقه دارید، نباید تجربه‌ی بازی Returnal را از دست بدهید. مدتی قبل هم با پخش تریلر داستانی جدید بازی Returnal، اطلاعات جالبی راجع به آن دریافت کردیم.


منبع Gaming Bolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده