نویسنده: مهرداد داودی
// چهار شنبه, ۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰

نمایش شخصیت های مهم بازی Evil Genius 2 در تریلر جدید آن

تریلر جدید بازی Evil Genius 2: World Domination شخصیت‌های اصلی آن را به نمایش می‌گذارد و اطلاعاتی از آن‌ها به‌دست می‌دهد.

بازی استراتژی Evil Genius 2: World Domination به‌زودی برای پی‌سی عرضه خواهد شد. این بازی بازیکن را در نقش یکی از شخصیت‌های نخبه و شیطان‌صفت خود قرار می‌دهد که می‌خواهند دنیا را به نابودی بکشند. این بازی دارای چهار شخصیت نخبه‌ی شیطان‌صفت است و که هرکدام از ایشان راه و روشی منحصر به خود دارند. به‌تازگی تریلر تازه‌ای از بازی Evil Genius 2: World Domination منتشر شده که این شخصیت‌ها را نشان می‌دهد. تریلر جدید بازی Evil Genius 2: World Domination را در یوتیوب تماشا کنید.

شخصیت شرور بازی Evil Genius 2 World Domination

تریلر جدید بازی Evil Genius 2: World Domination شامل هر چهار شخصیت اصلی آن است. هرکدام از آن‌ها بخش داستانی منحصر به خود را دارند. چهار شخصیت شامل: دیکتاتوری تنومند، جاسوسی سابق و زیرک، دانشمندی شرور و حاکمی مستبد و عاشقِ جواهر. هر یک از این شخصیت‌ها توانایی‌های ویژه خود را دارند و انتخاب آن‌ها برعهده خود بازیکن خواهد بود تا ارزیابی کند که استعدادهای کدام یکی برای نابودی دنیا مفیدتر است. بازی Evil Genius 2: World Domination در تاریخ ۳۰ مارس (۱۰ فروردین) برای پی‌سی عرضه خواهد شد. 


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده