// پنجشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۵

احتمال معرفی یک حالت جدید برای Call of Duty Warzone

اطلاعات جدیدی که از بازی Free-to-Play و بتل رویال Call of Duty Warzone فاش شده، به احتمال اضافه شدن یک حالت سندباکس به این بازی اشاره دارد.

چند فایل صوتی که در رابطه با بازی Call of Duty Warzone منتشر شده، به یک حالت سندباکس در این بازی اشاره داشته که یک سری فعالیت‌های معمولی مانند مسابقات ریسینگ و چالش‌های متنوع در آن پیش‌بینی شده است. در حال حاضر هیچ یک از منابع رسمی اکتیویژن یا ریون سافتور نسبت به این اطلاعات واکنشی نشان ندادند. لذا نمی‌توان به‌طور قطع ارتباط این فایل‌های صوتی با بازی Warzone را تأیید کرد.

فایل‌های مذکور توسط یکی از کاربران توییتر به نام ZestyCODLeaks منتشر شده و ظاهراً به یک نقشه‌ی جهان باز با مناطقی که کاربران را برای ماجراجویی در آن ترغیب می‌کند اشاره دارد. از مواردی که در این وویس‌ها از آن نام برده شده، می‌توان به مسابقات با وسایل نقلیه و چترهای نجات، میدان تیراندازی، چالش‌های زمان دار و... اشاره کرد. اصطلاحاتی مانند «تایمر شروع»، «رسیدن به نقاط چک پوینت»، «منطقه امن»، «استفاده از هلیکوپتر برای شرکت در این رویداد» و «زمان پایان مسابقه» از جمله مواردی هستند که به احتمال زیاد به یک حالت سندباکس مربوط می‌شوند. حالت سندباکس در بازی‌های ویدیویی جهانی بزرگ را در اختیار بازیکن قرار داده و آزادی‌عمل بالایی به وی می‌دهند.

گیم پلی بازی Call of Duty Warzone

در همین ویدیو، چندین بخش از دیالوگ‌های درون بازی به گوش می‌خورند که نشان می‌دهند یک حالت زامبی جداگانه تحت عنوان «plague» یا شیوع بیماری به نقشه Verdansk خواهد آمد. این بخش با شایعاتی که هفته گذشته در رابطه با انفجار نقشه Verdansk در انتهای فصل دوم برای معرفی یک نقشه جدید با مضمون Black Ops Cold War منتشر شده بود، هماهنگی دارد. در این دیالوگ گفته می‌شود «این آخرین شانس تو برای نجات Verdansk است.» و اینکه باید از شیوع طاعون فاصله بگیرند.

در هر حال مجدداً باید اشاره کرد که این فایل‌ها ازطریق یک منبع غیررسمی منتشر شده و ممکن است با واقعیت فاصله داشته باشد. لذا باید منتظر ماند و دید که اکتیویژن چه زمانی تصمیم به اظهارنظر رسمی درباره آن خواهد گرفت.


منبع gamesradar

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده