// جمعه, ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲

رونمایی از بازی بتل رویال Final Fantasy 7

اسکوئر انیکس به تازگی بازی بتل رویال Final Fantasy 7: The First Soldier را برای اندروید و iOS معرفی کرده که در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود.

درکنار معرفی بازی Final Fantasy 7: Ever Crisis برای گوشی‌های موبایل، اسکوئر انیکس (Square Enix)، سازنده و ناشر مجموعه فاینال فانتزی، یک بازی دیگر را هم برای کاربران موبایل تدارک دیده است. بامداد امروز اسکوئر انیکس یک بازی دیگر به نام Final Fantasy 7: The First Soldier را هم معرفی کرد. Final Fantasy 7: The First Soldier، یک بازی بتل رویال است که وقایع آن ۳۰ سال قبل از بازی فاینال فانتزی 7 روایت می‌شود.

نکته جالب تریلر معرفی Final Fantasy 7: The First Soldier، استفاده از المان‌های جهان فاینال فانتزی 7 در این بازی بتل رویال است. بازیکنان می‌توانند از جادو، برای آسیب رساندن به‌سایر بازیکنان و همچنین برای پشتیبانی از اعضای تیم خود استفاده کنند. بازیکنان در این بازی می‌توانند از ویژگی احضار یا به اصطلاح Summon کردن شخصیت‌ها استفاده کنند که در جریان تریلر احضار شدن ایفریت را دیدیم.

از نظر محیط، بازی از محیط‌های معروف Final Fantasy 7، نظیر محیط زاغه نشین 5 به‌عنوان نقشه‌های بازی استفاده کرده است. دراین‌میان اشاره کنم که بازی دارای المان‌های PvE است. ازاین‌رو در بخشی از تریلر شاهد نبرد بازیکن‌ها با هیولاهای جهان فاینال فانتزی ۷ هستیم. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید. 

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Gamingbolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده