// جمعه, ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴

رونمایی از بازی موبایل Final Fantasy 7

حساب کاربری توییتر Final Fantasy VII Remake به تازگی بازی موبایل Final Fantasy 7 Ever Crisis را معرفی کرد.

بامداد امروز شرکت اسکوئر انیکس دو بازی موبایل را معرفی کرد که یکی از آن‌ها، Final Fantasy VII Ever Crisis نام دارد. در جریان تریلر منتشر شده از این بازی، شاهد وقایع Final Fantasy 7 با شکل و شمایلی متفاوت و نوستالوژی بودیم.

موردی که این وسط وجود داشت، این بود که آیا Final Fantasy 7 Ever Crisis با محوریت فاینال فانتزی 7 ساخته شده است؟ این در حالی است که انتهای تریلر، شاهد نمایش فاینال فانتزی ۷ و تمامی اسپین‌آف‌های مربوط به این بازی بودیم. به‌عبارتی Final Fantasy 7 Ever Crisis تمامی داستان‌ها و خط داستانی‌های شخصیت‌ها و جهان فاینال فانتزی 7 را پوشش می‌دهد. ازاین‌رو در انتها شاهد Crisis Core: Final Fantasy 7 بودیم. به بیان دقیق‌تر داستان‌های Before Crisis: Final Fantasy 7، Crisis Core: Final Fantasy 7، Final Fantasy 7: Advent Children و Dirge of Cerberus را روایت خواهد داد.

همچنین حساب کاربری توییتر Final Fantasy 7 Remake هم اعلام کرده که Ever Crisis یک بازی موبایل چپتر محور و تک‌نفره خواهد بود. متاسفانه هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای Final Fantasy 7 Ever Crisis اعلام نشده است، اما می‌دانیم که در سال ۲۰۲۲ برای اندروید و iOS عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را در یوتیوب تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تماشا از یوتیوب


منبع Gamingbolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده