// یکشنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۰

پلاتینیوم گیمز خبر مهمی را در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌کند؛ احتمال انتشار اطلاعات جدید از Bayonetta 3

استودیوی Platinum Games قرار است رونمایی از خبر مهم خود در سال ۲۰۲۱ را ازطریق وب‌سایت رسمی خود انجام دهد. این خبر ممکن است به بازی در دست ساخت Bayonetta 3 مربوط باشد.

استودیوی ژاپنی Platinum Games در سال ۲۰۲۰ چند خبر مهم را در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرده بودند. آن‌ها تاکنون از چهار مورد از آن‌ها رونمایی کرده‌اند و مورد پنجم نیز که قرار بود در همان سال میلادی گذشته منتشر شود، تا سال ۲۰۲۱ تأخیر خورد. هیدکی کامیا اخیرا در یک مصاحبه اعلام کرده بود که طرفداران اخبار بیشتری از ساخت Bayonetta 3 خواهند شنید. او این حرف را درجریان استریم رویداد Arcade Archives عنوان کرده بود و همان موقع به‌شکلی گذرا به این موضوع نیز اشاره کرده بود که به‌جز بایونتا 3، مشغول چند پروژه‌ی بازی‌سازی دیگر است.

چهار خبری که تا به اینجا منتشر شده‌اند عبارت‌اند از: پروژه‌ی کیک‌استارتر برای ریمستر کردن The Wonderful 101، معرفی بازی جدید Project G.G به کارگردانی هیدکی کامیا که قرار است به Viewtiful و The Wonderful 101 شباهت داشته باشد؛ و افتتاح استودیوی پلاتینوم گیمز در توکیو. همچنین هیدکی کامیا و استودیو پلاتینوم گیمز به مناسبت شوخی اول آوریل سال میلادی گذشته به‌ظاهر خبر چهارم را اعلام کرده بودند و همان‌طور که از تاریخ انتشار آن برمی‌آید، خبر مذکور شوخی‌ای بیش نبود. آن‌ها در روز اول آوریل ۲۰۲۰ با انتشار ویدیویی در حساب توییتری رسمی خود از جدیدترین دستگاه بازی آرکید پلاتینوم گیمز رونمایی کردند. شوخی آن‌ها اینطور ادامه پیدا می‌کرد که اولین بازی این دستگاه آرکید قرار است Sol Presta باشد که ظاهرا با همکاری Hamster Corp ساخته شده است (ویدیوی معرفی آن را ازطریق لینک یوتیوب تماشا کنید). حال با‌توجه‌به وب‌سایت رسمی آن‌ها، به‌نظر می‌رسد که این شوخی اول آوریل واقعا خبر چهارم آن‌ها بوده است و حالا باید منتظر خبر پنجم آن‌ها باشیم.

کامیا طی مصاحبه‌ی مفصلی درباره‌ی بازی Bayonetta 3 در ۳ می ۲۰۲۰ (۱۴ اردیبهشت) به طرفداران اطمینان داد که ساخت آن لغو نشده است. مصاحبه‌کننده از او می‌پرسد: «آیا از اینکه [مدام] از شما درباره‌ی وضعیت ساخت بایونتا 3 سؤال کنند، خسته شده‌اید؟» او در پاسخ می‌گوید: «من در توییتر حضور دارم و هرروزه نظرات و سوالات زیادی دراین‌باره می‌بینم. خوشحالم که می‌بینم طرفداران هنوز برای انتشار بازی انتظار می‌کشند؛ اما دراین‌میان می‌خواهم به نگرانی جدید طرفداران درباره‌ی کنسل شدن بازی بپردازم. از شما هواداران می‌خواهم که اگر در این خصوص نگرانی دارید، آن را همین حالا از پنجره به بیرون بیندازید! چراکه ما درحال‌حاضر سخت مشغول توسعه‌ی بایونتا 3 هستیم و این بازی به‌هیچ‌وجه کنسل نشده است. لطفا مشتاقانه منتظر عرضه‌ی آن باشید!»

نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده