// یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۰

کارگردان Bayonetta 3: طرفداران اخبار بیشتری از این بازی در سال ۲۰۲۱ می‌شنوند

هیدکی کامیا، کارگردان Bayonetta 3 به‌تازگی عنوان کرده که اطلاعات بیشتری از مراحل توسعه‌ی این بازی در سال ۲۰۲۱ به اشتراک گذاشته می‌شود.

طرفداران بایونتا مدت‌ها است که در انتظار عرضه‌ی قسمت سوم این مجموعه‌ی اکشن محبوب هستند. حال دراین‌میان، هیدکی کامیا، کارگردان بازی Bayonetta 3 از استودیوی Platinum Games به‌تازگی اعلام کرده که طرفداران اخبار بیشتری از مراحل ساخت این بازی در سال ۲۰۲۱ خواهند شنید. او در جریان استریم رویداد Arcade Archives به‌طور خلاصه درباره‌ی پروژه‌های حال حاضر خود و توسعه‌ی بایونتا 3 صحبت می‌کند.

از کامیا درباره‌ی پروژه‌هایی که او درحال‌حاضر مشغول توسعه‌ی آن‌ها است، سؤال شد و کامیا در پاسخ گفت: «خب ما مدتی است در حال کار روی بازی‌های جدیدی مانند Bayonetta 3 هستیم. درحال‌حاضر چیز زیادی نمی‌توانم بگویم؛ ولی امیدوارم که در طول سال میلادی جاری بتوانیم اطلاعات بیشتری از بایونتا 3 و چند بازی جدید و معرفی نشده‌ی خود را با طرفداران به اشتراک بگذاریم. مطمئن نیستم که آیا اجازه دارم دراین‌باره صحبت کنم یا خیر ولی به هر حال اعلامش کردم.» او به سبک خاص خودش با اظهار اینکه امیدوار است بتواند در صنعت بازی اصطلاحا هایپ ایجاد کند، مصاحبه‌ی تلفنی را با این جمله به پایان می‌برد: «از ما چشم برندارید!»

هیدکی کامیا آخرین بار در ماه می ۲۰۲۰ (خرداد) طی مصاحبه‌ی مفصلی درباره‌ی بازی Bayonetta 3 صحبت کرده بود. او در آن مصاحبه به طرفداران اطمینان داده بود که ساخت بایونتا 3 کنسل نشده است. مصاحبه‌کننده از او می‌پرسد: «آیا از اینکه [مدام] از شما درباره‌ی وضعیت ساخت بایونتا 3 سؤال کنند، خسته شده‌اید؟» او در پاسخ می‌گوید: «من در توییتر حضور دارم و هرروزه نظرات و سوالات زیادی دراین‌باره می‌بینم. خوشحالم که می‌بینم طرفداران هنوز برای انتشار بازی انتظار می‌کشند؛ اما دراین‌میان می‌خواهم به نگرانی جدید طرفداران درباره‌ی کنسل شدن بازی بپردازم. از شما هواداران می‌خواهم اگر در این خصوص نگرانی دارید، آن را همین حالا از پنجره به بیرون بیندازید! چراکه ما درحال‌حاضر سخت مشغول توسعه‌ی بایونتا 3 هستیم و این بازی به‌هیچ‌وجه کنسل نشده است. لطفا مشتاقانه منتظر عرضه‌ی آن باشید!»

شخصیت اصلی Bayonetta 3 در حال تیراندازی

در ماه فوریه ۲۰۲۰ (بهمن ۹۸) بود که باندل Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شد. استودیوی پلاتینوم گیمز نیز طی پستی در وب‌سایت رسمی استودیو با مصاحبه با کارکنان آن‌جا از در دست توسعه بودن یک موتور بازی‌سازی اختصاصی خبر داد که نام آزمایشی آن Platinum Engine است.

آن‌ها همچنین در سال ۲۰۲۰ اعلام کردند که چهار خبر بزرگ دارند که در آینده اعلام خواهند کرد. تا به اینجا، سه مورد از آن‌ها فاش شده است. پروژه‌ی کیک‌استارتر برای ریمستر کردن The Wonderful 101، معرفی بازی جدید Project G.G به کارگردانی هیدکی کامیا که قرار است به Viewtiful و The Wonderful 101 شباهت داشته باشد؛ و همچنین افتتاح استودیوی پلاتینوم گیمز در توکیو. هیدکی کامیا و آتسوشی اینابا در مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸) گفته بودند که به‌زودی خبر چهارم را اعلام خواند کرد و اینکه خبر مذکور بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

هیدکی کامیا و استودیو پلاتینوم گیمز به مناسبت شوخی اول آوریل سال میلادی گذشته به‌ظاهر خبر چهارم را اعلام کرده بودند و همان‌طور که از تاریخ انتشار آن برمی‌آید، خبر مذکور شوخی‌ای بیش نبود. آن‌ها در روز اول آوریل ۲۰۲۰ با انتشار ویدیویی در حساب توییتری رسمی خود از جدیدترین دستگاه بازی آرکید پلاتینوم گیمز رونمایی کردند. شوخی آن‌ها اینطور ادامه پیدا می‌کرد که اولین بازی این دستگاه آرکید قرار است Sol Presta باشد که ظاهرا با همکاری Hamster Corp ساخته شده است.

Bayonetta 3 قرار است در آینده به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود.

نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟ آیا شما هم جزو کسانی هستید که منتظر عرضه‌ی Bayonetta 3 هستند؟ لطفا نظرات خود را درصورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده