// دوشنبه, ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۱۱:۱۵

ویژگی جدید کنسول پلی استیشن 5 این است که هنگام آنلاک کردن تروفی‌ها، کلیپ کوتاهی از آن لحظه را همراه صدای بازیکن ضبط می‌کند.

سونی سیستم کار کردن تروفی‌ها را برای پلی استیشن 5 کمی تغییر داده که باعث جالب‌تر شدن آن شده است. برای مثال، حالا به‌جای اینکه مانند پلی استیشن 4 همگام آنلاک کردن تروفی‌ها از صفحه‌ی بازی اسکرین‌شات گرفته شود، کلیپی ۱۵ ثانیه‌ای به‌صورت خودکار از لحظه‌ی دستیابی به تروفی‌ها از بازیکن ضبط می‌شود. حال طبق پست یکی از کاربران ردیت، نکته‌ی جالب این است که پلی استیشن 5 فقط به گرفتن یک کلیپ ساده بسنده نمی‌کند. شما می‌توانید این کلیپ را در ادامه تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

کاربر مورد نظر کلیپی از آنلاک کردن تروفی خاصی پس از شکست باس فایت Tower Knight در بازی Demon’s Souls پست کرده که در آن نشان داده می‌شود پلی استیشن 5 علاوه‌بر ضبط کلیپ، به‌صورت خودکار صدای محیط را نیز ازطریق میکروفون کنترلر دوال سنس ضبط می‌کند. این ویژگی جدید می‌تواند برای بسیاری از بازیکنان جالب باشد؛ مخصوصا برای تروفی‌هایی که کسب کردن‌شان بسیار دشوار است و همه می‌دانیم این نوع تروفی‌ها در بازی دیمنز سولز کم نیستند. بااین‌حال، اگر تمایلی به روشن بودن این ویژگی ندارید، می‌توانید در تنظیمات کنسول میکروفون کنترلر را خاموش کنید.

یکی از سخت‌ترین باس‌های بازی دیمنز سولز Old King Allant است که به احتمال زیاد بازیکنان زیادی بدون اینکه بدانند، کلیپ‌هایی پر از داد و فریاد از لحظه‌ی کشتن آن باس ضبط کرده و حالا می‌توانند آن ویدیوها را در اینترنت به اشتراک بگذارند تا دیگران را نیز در شور و شوق آن لحظه‌ی خود‌ شریک کنند.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.   


منبع gamingbolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده