// یکشنبه, ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۶

شایعه: کوجیما در حال کار روی یک بازی سایلنت هیل برای پلی استیشن 5 است

به‌تازگی گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد احتمالا کوجیما مشغول کار روی یک بازی سایلنت هیل با همکاری سونی و کونامی برای پلی استیشن 5 است.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید می‌دانید که در ماه‌های اخیر شایعات گوناگونی مرتبط با بازی Silent Hill در اینترنت منتشر شده‌اند و منابع گوناگون نیز به تایید یا رد آن‌ها پرداخته‌اند. این بار گزارش‌ جدیدی منتشر شده که بیان می‌کند احتمالا هیدئو کوجیما مشغول کار روی یک بازی سایلنت هیل با همکاری سونی و کونامی برای پلی استیشن 5 باشد. البته همان‌طور که می‌دانید این اولین باری نیست که این خبر را می‌شنویم اما اولین باری می‌شود که سه نام پلی استیشن ۵، Silent Hills و کوجیما همه با هم در یک جمله شنیده می‌شوند.

از ابتدای سال، دو شایعه‌ی رایج در مورد بازی Silent Hill | Silent Hills به‌صورت مداوم به گوش طرفداران این بازی رسیده است. اولین شایعه این بود که SIE ژاپن یا همان Team Siren بازی Silent Hill را به همراه حضور سازندگان اصلی این بازی به‌عنوان توسعه‌دهندگان اصلی تیم سازنده‌ی این پروژه ریبوت خواهد کرد. شایعه دوم این بود که هیدئو کوجیما و کونامی روابط خود را ازطریق سونی بهبود بخشیده‌اند و بازی لغو شده Silent Hills‌، معروف به P.T‌، را از نو خواهند ساخت.

یک موضوع مشترک بین هر دوی این شایعات این بود که این بازی به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد یا حداقل برای کنسول پلی استیشن ۵ انحصاری خواهد بود. موضوع مشترک دیگر این بود که هر دو‌ی این شایعات از منابع متعددی به گوش رسیده است. آنچه هنوز مشخص نیست این است که آیا این دو پروژه به هر طریقی با هم تداخل دارند یا خیر؛ یعنی به عبارت دیگر آیا آن‌ها یک پروژه‌ی واحد هستند یا دو پروژه‌ی جداگانه.

درهرصورت به‌تازگی شایعه جدیدی درباره پروژه اخیر کوجیما به گوش می‌رسد. طبق گفته خبرنگار صنعت بازی، Moore's Law Is Dead، هیدئو کوجیما با همکاری کونامی و سونی در حال کار روی بازی Silent Hills است و این بازی ممکن است ماه آینده در طی مراسم The Game Awards 2020 نشان داده شود.

متأسفانه اطلاعات بیشتری درباره‌ی این شایعه منتشر نشده است و مشخص نیست که چگونه این شایعه با خبر ساخت ریبوت Silent Hill در ارتباط است. به نظر می‌آید که ما برای تایید این خبر مانند هر شایعه‌ای که مربوط‌به بازی Silent Hill است، چاره‌ای به جز انتظار برای اعلام رسمی آن نداریم.


منبع comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده