// جمعه, ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵

فصل سوم بازی Fall Guys با حال و هوای زمستانی آغاز خواهد شد

فصل سوم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout با حال و هوای کریسمس و زمستان از ماه آینده شروع خواهد شد.

قطعا تا به الان نام بازی Fall Guys به گوش شما رسیده است. این بازی در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ویدیویی آنلاین محسوب می‌شود که افراد زیادی در سراسر جهان مشغول تجربه آن هستند. استودیو Mediatonic به‌تازگی اعلام کرده است که فصل سوم بازی چه حال و هوایی خواهد داشت.

به نظر می‌آید که بازی Among Us از استودیو InnerSloth تنها بازی چند نفره‌‌ی آنلاینی نیست که برای به‌روزرسانی ماه دسامبر خود آماده می‌شود. استودیو Mediatonic نیز به تازگی موضوع فصل سوم بازی خود یعنی Fall Guys: Ultimate Knockout را اعلام کرده است. این استودیو با انتشار توییتی اعلام کرده است که نام این فصل Winter Knockout خواهد بود و تمرکز اصلی بازی بر موانع پوشیده از یخ است. همچنین چند اسکین جدید از جمله پنگوئن و Frosty the Snowman نیز در این عکس دیده می‌شود.

با وجود اینکه که استودیو Mediatonic مشخص نکرده است که فصل جدید چه زمانی شروع می‌شود اما یک ساعت شمارش معکوس در بازی وجود دارد که ظاهراً تاریخ ۱۷ آذر را نشان می‌دهد. حتی اگر این تایمر برای فصل جدید نباشد، ما می‌توانیم انتظار دوره‌ها و مینی گیم‌های جدیدی را داشته باشیم. به نظر می‌آید که باید منتظر انتشار جزئیات بیشتری از این فصل باشیم. 

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در حال حاضر برای پلی استیشن 4 و پی سی در دسترس است و با فروش بیش از ده میلیون نسخه در استیم تاکنون توانسته است به موفقیت چشمگیری دست یابد. 


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده