// پنجشنبه, ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۵

بررسی بازی Mafia: Definitive Edition از دید سایت‌های معتبر دنیا

دقایقی پیش میانگین نمرات بازی Mafia: Definitive Edition منتشر شد و شاهد عملکرد متوسطی از این بازی هستیم.

Mafia را می‌توان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ویدیویی دانست؛ جایی‌که کاربران در نقش یک راننده تاکسی به نام توماس آنجلو قرار می‌گیرند و در یک شب و پس از کمک کردن به دو عضو از خانواده مافیایی دن سالیاری، به این خانواده می‌پیوندد. همین موضوع سبب می‌شود تا فصل جدیدی در زندگی تامی آنجلو رقم بخورد و وارد ماجراجویی‌های خطرناک و بزرگ‌تری شود. 

با اعلام ساخت نسخه ریمیک بازی مافیا توسط استودیو هنگر ۱۳، کاربران جدید فرصت این را پیدا می‌کنند تا نگاهی به یکی از بهترین بازی‌های اکشن ماجراجویی داشته باشند. تیم سازنده اعلام کرده که بازی همچنان همان درجه سختی و چالش‌های نسخه پیشی خود را حفظ خواهد کرد. به‌عبارتی، در حالت کلی بازی راحت‌تر از گذشته شده است، اما درجه سختی کلاسیک و تنظیماتی برای کاربران قدیمی درنظر گرفته شده تا بتوانند خود را همانند قبل به چالش بکشند. 

همچنین از نظر داستانی هم شاهد اضافه شدن محتویات تازه‌ای به بازی Mafia: Definitive Edition هستیم. چندی پیش میانگین نمرات بازی Mafia: Definitive Edition روانه بازار شد و شاهد عملکرد متوسطی از سوی بازی هستیم. در ادامه، کاربران زومجی می‌توانند نگاهی به نظرات بعضی از منتقدان بازی‌های ویدیویی حول نسخه ریمیک مافیا داشته باشند.

Mafia: Definitive Edition

  • سازنده: هنگر ۱۳
  • ناشر: 2K Games
  • پلتفرم: کامپیوتر، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4
  • سبک: اکشن ماجراجویی

ریمیک مافیا / Mafia: Definitive Edition

هابی کنسولز: ۸۵ از ۱۰۰

Definitive Edition تعریف دقیقی از یک بازسازی است؛ دقیقا همان چیزی که یک بازسازی باید باشد. داستانی اصلی حفظ شده، موارد جدیدی به گیم‌پلی اضافه شده می‌توان‌به نبردهای تن‌به‌تن و موتورسواری اشاره کرد و درکنار پیشرفت تکنولوژی‌های صورت گرفته برای بازی از نظر بصری، کاراکترها و شخصیت‌پردازی آن‌ها همانند گذشته است. Mafia: Definitive Edition حس و حال فیلم‌های مارتین اسکورسیزی را القا می‌کند.

گاد ایز گیک: ۸۵ از ۱۰۰

Mafia: Definitive Edition دارای نقطه ضعف‌هایی است و برگشته به زمانی‌که داستان، مهم‌ترین فاکتور بازی بود. بااین‌حال اگر بتوانید لحظات آکوارد و خام گیم‌پلی را تحمل کنید، Mafia: Definitive Edition می‌تواند شما را هیجان‌زده کند.

آی‌جی‌ان: ۸۰ از ۱۰۰

به‌عنوان یک بازی ساخته شده با اتمسفر دهه ۱۹۳۰، Mafia: Definitive Edition  یک بازسازی موفق از بهترین داستان مجموعه مافیا است.

پوش اسکوئر: ۷۰ از ۱۰۰

به سختی شما بازسازی را پیدا می‌کنید که همانند Mafia: Definitive Edition به نسخه اصلی خود وفادار باشد. شاهد وفاداری و احترام به میان‌پرده‌ها، صداپیشه‌‌ها، و درمجموع کاراکترهایی هستیم که نمی‌توانید هیچ کاری جز دوست داشتن‌شان انجام دهید. از نظر کنترل کاراکتر و هندلینگ اتومبیل‌ها، شاهد یک عملکرد تاریخ مصرف گذشته هستیم، اما پیشرفت در داستان، شما را وادار می‌کند تا بازی را ادامه دهید. داستان بازی و تمامی محتویات آن، چیزی است که این بازی را ارزشمند کرده و اگر در گذشته آن را تجربه کرده‌اید، همچنان ارزش تجربه مجدد را دارد. 

گیم‌اینفورمر: ۵۵ از ۱۰۰

نسخه اصلی مافیا در زمان عرضه بازخوردهای خوبی را کسب کرد و مطمئنم که تعداد زیادی از کاربران این را به یاد دارند. برای من، این چیزی است که به ما می‌گوید با گذر زمان بهتر از حالت فعلی خود خواهد شد. در قالب یک کالکشن سه‌گانه، ریمیک مافیا پاورقی خوبی برای بازی است که درگذشته عرضه شده است، اما در مقایسه با بازی‌های مدرن و جهان باز و مقایسه به‌صورت یک بازی مجزا، تجربه آن را فراموش کنید. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده