نویسنده: میلاد فاطمی
// یکشنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۰

محتویات درون جعبه پلی استیشن 5 فاش شد

درحالیکه هنوز اطلاعات دقیقی از تاریخ عرضه و قیمت نهایی دو نسخه پلی استیشن 5 اعلام نشده است، اما به‌تازگی محتویات درون جعبه آنها توسط یک پخش‌کننده فاش شد.

روزهای منتهی به زمان عرضه کنسول‌های نسل نهم یکی‌یکی در حال سپری شدن هستند و تب‌‌وتاب و هیجان گیمرها و اهالی صنعت بازی‌های ویدیویی نیز به اوج خود رسیده است.

اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا در جریان هستید که مایکروسافت بالاخره از برچسب قیمت و تاریخ عرضه کنسول‌های خود رونمایی کرد. این در حالی است که سونی فعلا سیاست محتاطانه خود را در پیش گرفته و تا این لحظه اطلاعات تکمیلی کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 را اعلام نکرده است.

بسیاری اما اعتقاد دارند این غول ژاپنی برای اعلام برچسب قیمت کنسول‌های خود ابتدا منتظر سیاست مایکروسافت بود و به احتمال بسیار زیاد بالاخره آخر همین هفته در رویداد ویژه خود تمام ابهامات در این زمینه را رفع خواهد کرد.

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، ساعاتی پیش محتویات درون جعبه کنسول‌ پلی استیشن 5 و نسخه دیجیتالی آن توسط یک پخش‌کننده هنگ‌کنگی فاش شد. براساس اطلاعات در دسترس، سونی در جعبه کنسول خود، علاوه‌بر خود دستگاه، مواردی چون یک عدد کنترلر دوال سنس، پایه، کابل HDMI، آداپتور و کابل USB قرار داده است. نکته قابل‌توجه این است که بازی Astro’s Playroom به‌صورت پیش‌فرض روی هر دو نسخه پلی استیشن 5 نصب شده است.

محتویات درون جعبه کنسول پلی استیشن 5

حال باید منتظر ماند و دید آیا سونی برای واکنش به مایکروسافت، کنسول‌های خود را براساس چه قیمت‌گذاری روانه بازار می‌کند. شما هم لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود در این زمینه را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع vg247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده