نویسنده: میلاد فاطمی
// جمعه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۰

بازی The Witcher 3 برای کنسول‌های نسل آینده منتشر می‌شود

طبق اطلاعات منتشر شده در وبسایت رسمی بازی ویچر، قرار است استودیوی سی دی پراجکت رد این بازی موفق خود را با اعمال بهبود‌های گرافیکی برای پلتفرم‌های نسل بعد نیز منتشر کند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt در سال ۲۰۱۵ برای کنسول‌های نسل هشتمی و پی‌سی عرضه شد؛ اثری که به سرعت توانست به یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی‌های این نسل تبدیل شود و با جوایز فراوانی که دریافت کرد، اعتبار و موفقیت زیادی برای استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به ارمغان آورد.

اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا در جریان هستید که با عرضه بازی ویچر 3 فروش کلی این مجموعه پرطرفدار از مرز ۵۰ میلیون نسخه عبور کرد. حال اما در جدیدترین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد استودیوی لهستانی سازنده بازی از پتانسیل‌های بالای ساخته خود اطمینان داشته و قرار است کاربران پلتفرم‌های نسل آینده نیز میزبان گرالت و داستان این شخصیت باشند.

بازی Witcher 3 برای کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس

ساعاتی پیش وبسایت رسمی بازی ویچر با انتشار پستی اعلام کرد که بازی The Witcher 3: Wild Hunt با بهره‌گیری از قدرت بالای پلتفرم‌های آینده از جمله ویژگی ری تریسینگ و همچنین وجود حافظه‌های پرسرعت SSD، برای پلی ‌استیشن 5 و ایکس ‌باکس سری ایکس نیز منتشر خواهد شد. نسخه نسل نهمی بازی ویچر 3 کامل‌ترین نسخه آن نیز به حساب می‌آید و شامل تمام محتویات و بسته‌های الحاقی بازی است.

بازی در نسل بعد از ری‌تریسینگ پشتیبانی خواهد کرد و زمان لودینگ‌های بازی کمتر خواهد شد. افرادی که بازی The Witcher 3 را روی پلتفرم‌های پلی ‌استیشن 4، ایکس ‌باکس وان و پی سی خریداری کرده‌اند، می‌توانند با یک به‌روزرسانی رایگان به نسخه نسل بعدی و بهبودیافته بازی دسترسی داشته باشند.

اگر شما هم تا امروز بازی ویچر 3 را تجربه کرده‌اید، لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود از نسخه PS5 و ایکس‌باکس سری ایکس آن را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع thewitcher
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده