// دوشنبه, ۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۰

تصویر روی جلد eFootball PES 2021 مسی و رونالدو را کنار یکدیگر قرار می‌دهد

به‌تازگی تصویر روی جلد بازی eFootball PES 2021 مشخص شده است و در جریان آن شاهد مسی و رونالدو درکنار یکدیگر هستیم.

امسال نسخه جدید PES با ساختاری جدید در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. شرکت کونامی (Konami) در گذشته اعلام کرد که eFootball PES 2021 در قالب یک آپدیت فصلی به‌جای یک بازی کامل، در اختیار کاربران بازی eFootball PES 2020 قرار می‌گیرد. همچنین در ادامه مشخص شد که eFootball PES 2021 با قیمت ۳۰ دلار عرضه می‌شود و یک نسخه Club Editions هم خواهد داشت که با قیمت بیشتری عرضه می‌شود.

طبق جدیدترین اخبار بازی، شرکت کونامی تصویر روی جلد آپدیت فصلی eFootball PES 2021 را منتشر کرده است. در جریان تصویر منتشر شده، شاهد حضور لیونل مسی درکنار کریستین رونالدو، ستاره‌های بارسلونا و یوونتوس هستیم. همچنین جدا از این دو رقیب قدیمی، آلفونسو دیویس از تیم بایرن مونیخ و مارکوس رشفورد از منچستر یونایتد هم دو عضو دیگر کاور بازی eFootball PES 2021 هستند. 

دراین‌میان اشاره کنم که تصویر نسخه Club Editions، تاحدی متفاوت است. در این کاور هر چهار بازیکن ذکر شده درکنار یک بازیکن از تیم آرسنال حضور خواهند داشت. متاسفانه هنوز نام این بازیکن و تصویر آن مشخص نشده است. همچنین چهار بازیکن ذکر شده درکنار بازیکن تیم آرسنال، جزو محتویات MyClub نسخه Club Edition به حساب می‌آیند. همچنین تیم‌های بارسلونا، آرسنال، بایرن مونیخ، منچستر یونایتد و یوونتوس دارای محتویات مخصوصی نظیر اسکوئاد myClub، کیت‌های اختصاصی و سایر موارد خواهند بود.

در زیر می‌توانید تصویر روی جلد آپدیت فصلی بازی eFootball PES 2021 را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. eFootball PES 2021 در تاریخ ۲۵ شهریور ماه (۱۵ سپتامبر) عرضه می‌شود.

تصویر روی جلد آپدیت فصلی eFootball PES 2021


منبع Gamereactor
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده