// دوشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰

تریلر جدید Cyberpunk 2077 روش‌های شروع بازی را نشان می‌دهد

در جریان دومین قسمت از رویداد نایت سیتی وایر، استودیو سی‌دی پراجکت رد روش‌های مختلف شروع بازی Cyberpunk 2077 و ساختار آن را به‌نمایش گذاشت.

در گذشته استودیو سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، سازنده و ناشر بازی Cyberpunk 2077، اعلام کرده بود که ساعت ۸:۳۰ شب ۲۰ مرداد ماه قسمت دوم برنامه نایت سیتی وایر برگزار می‌شود. یکی از ویژگی‌های بازی سایبرپانک 2077 این است که کاربران می‌توانند در شروع بازی، یکی از سه پس زمینه داستانی Street Kid ،Nomad و Corpo را انتخاب کنند. در دومین قسمت از برنامه نایت سیتی وایر، این سه پس زمینه داستانی به‌نمایش گذاشته شد. 

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازیکنان می‌توانند به سه روش ذکر شده بازی خود را شروع کنند که پس زمینه داستانی کاراکتر V به حساب می‌آید. در روش Street Kid، شما کاراکتری هستید که در خیابان‌های نایت سیتی بزرگ شده‌اید و در مبارزات خیابانی مختلفی حضور پیدا کرده‌اید. این در حالی است که Nomad، شما در خارج از نایت سیتی بزرگ شده‌اید؛ محیطی که Badlands نامیده می‌شود و در ادامه به متروپلیس سفر کرده و خانواده خود را رها می‌کنید. 

در انتها، روش Corpo شما را در نقش شخصیتی قرار می‌دهد که وابسته به سازمان بزرگ Arasaka است. نکته جالب این است که روش‌های شروع درنظر گرفته شده، ساختار گیم‌پلی کاراکتر V را هم تغییر خواهد داد. برای مثال Street Kid تمامی راه‌ورش زندگی خیابانی را می‌دهد، این در حالی است که Corpo به بازیکن اجازه می‌دهد کاراکترها را بهتر بشناسید. همچنین دیالوگ‌ها و انتخاب‌های مختلفی هم باتوجه‌به نوع روش زندگی شما، در دسترس قرار خواهد گرفت.

در ادامه مشخص شده که اگر روش زندگی Nomad را هم انتخاب نکنید، همچنان می‌توانید از محیط Badlands دیدن کنید. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی و گیم‌پلی مربوط‌به سه روش ذکر شده را در یوتیوب تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ماه (۱۹ نوامبر) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود. همچنین در آینده هم برای گوگل استیدیا، پلی ‌استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. 

تماشا از یوتیوب

تماشا از یوتیوب


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده